O co chodzi z #katolspejs? Nocne dyskusje Zetek na Twitterze o płciowości
O czym pięćdziesięciolatkowie dyskutują z Zetkami na Twitterze w niedziele? O neozaimkach i tożsamości płciowej.
Co robią 52-latkowie w niedzielę w nocy? Kłócą się, a nie, przepraszam, DYSKUTUJĄ, na Twitterze z Zetkami o płciowości. Jeśli zastanawiacie się o co chodzi z "#katolspejs" to spieszymy z wyjaśnieniami.
Podobne
- Zwolnienia w Twitterze. Wszystko przez osoby LGBTQ+
- Kacper Potępski u Gonciarza i Quebonafide, czyli jak rozmawiać o transpłciowości
- Dlaczego Demi Lovato jest piosenkarko? Czyli jak mówić o osobach niebinarnych
- Aktywiszcze o Tęczowym Piątku. "Chcę, żeby nauczyciele nie musieli się bać" [WYWIAD]
- Na Twitterze inba o demiseksualność. Co to za orientacja i czy serio jej potrzebujemy?
Na Twitterze mamy teraz taką opcję w stylu Clubhouse, dzięki której możemy stworzyć tzw. Spaces, czyli Pokoje do dyskutowania na żywo z innymi użytkownikami Twittera. W jednym z takich pokoi trwała rozmowa o neozaimkach.
Zetki i tożsamość płciowa kontra Pan Tomasz i Wikipedia
Pewnie gdyby nie fakt, że w trakcie dołączył do niej Pan Tomasz, który postanowił pogadać z osobami uczestniczącymi w czacie na temat płciowości i tożsamości płciowej, nigdy byśmy się o niej nie dowiedzieli. Całą dyskusję najlepiej podsumowuje ta grafika:
Głównym tematem rozmowy były neozaimiki i tożsamość płciowa. Pan Tomasz ewidentnie nie mógł się odnaleźć i nie do końca rozumiał, że tożsamość płciowa jest czymś innym niż płeć. Pozostałe osoby uczestniczące w rozmowie starały mu się to jakoś wytłumaczyć:
Pan Tomasz domagał się wyjaśnień i dowodów, najlepiej potwierdzonych przez Wikipedię. Jednak gdy osoby uczestniczące w #katolspejs starały mu się wytłumaczyć tę różnicę, po prostu, dość niemiło im przerywał.
Wkracza Pani Teresa i ideologia LGBT
Potem do dyskusji dołączyła też Pani Teresa, która opowieściami o swoich podróżach, życiu i "znajomych gejach" początkowo wzbudziła zaufanie uczestników. Jednak spojrzenie na jej Twittera szybko zniechęciło ich do dalszej rozmowy z kobietą.
Pan Tomasz jednak nie dawał za wygraną i dalej drążył temat dyskutowania, poświęcania swojego czasu, stwierdzając przy okazji, jakże by inaczej, że LGBT to ideologia.
Tak, on z pewnością wie, jak dobrze inwestować swój czas. Rozmowy z Zetkami na Twitterze i próba udowodnienia im, że tożsamość płciowa (która jest faktem), tak naprawdę jest częścią ideologii, która nie ma niczego wspólnego z konkretnymi ludźmi, jest na pewno bardzo dobrą inwestycją.
Z kolejnych tweetów wynika, że Pan Tomasz jest chętny do powtórzenia takiej "dyskusji", także śledźcie hasztag uważnie, bo myślę, że to mogą być bardzo interesująca, pełna Wikipedii dyskusja. Polecam dopytać, co sądzi np. o takiej Demi Lovato i jej gender podróży. Xenopłciowość też mogłaby być ciekawym tematem do dyskusji.
Wszystkich zainteresowanych neozaimkami i tożsamością płciową zapraszam tutaj, tutaj i tutaj. Może nie jest to Wikipedia, ale może macie inne preferencje niż Pan Tomasz. Na koniec kilka memów, bo są naprawdę piękne.
Popularne
- Jelly Frucik zablokowany na TikToku. "Ryczę i jestem w rozsypce"
- Kim są "slavic dolls"? Śmiertelnie niebezpieczny trend na TikToku
- Vibez Creators Awards - wybierz najlepszych twórców i wygraj wejściówkę na galę!
- Amerykanie nie umieją zrobić kisielu? Kolejna odsłona slavic trendu
- Były Julii Żugaj szantażował jurorów "Tańca z gwiazdami"? Szalona teoria fanów
- Quebonafide ogłosił finałowy koncert? "Będzie tłusto"
- Chłopak Seleny Gomez się nie myje? Prawda wyszła na jaw
- Jurorka "Tańca z gwiazdami" węszy romans? "Ja nie widzę tej relacji"
- Agata Duda trenduje za granicą. Amerykanie w szoku