x

Chorobliwie zazdrosna tiktokerka. Szokujące, co radzą jej fani

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
27.03.2024 10:45

Pewna tiktokerka opublikowała filmik, który wzbudził kontrowersje. Kobieta podzieliła się z internautami swoim nowym lękiem. Użytkownicy TikToka współczują partnerowi influencerki. Czy przemówią jej do rozsądku? Czy ktoś jeszcze zmaga się z podobnymi problemami?

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie krótkich filmików.

Dawniej użytkownicy TikToka publikowali głównie lip synci czy tańczyli do popularnych piosenek. Obecnie treści na platformie są dużo bardziej zróżnicowane. Można tu znaleźć śmieszne filmiki, kontent commentary, codzienne vlogi, trendy, wyzwania oraz dużo, dużo więcej.

Chorobliwie zazdrosna tiktokerka żali się internautom

Pewna tiktokerka tworzy kontent głównie związany ze swoimi psami - Polą i Bogusiem. Na YouTube, Instagramie oraz TikToku o nazwie "pola_bentley_frenchies" dzieli się przygodami swoich pupili. Obydwa pieski to buldogi francuskie. Dodatkowo prowadzi również konto z biżuterią hand made.

trwa ładowanie posta...

Youtuberka rzadko odchodzi od tematyki psów, natomiast zdarza się, że na TikToku opublikuje swoje głębokie przemyślenia. 25 marca kobieta udostępniła nagranie, na którym pożaliła się internautom, że odblokowała nowy lęk: "Nie żebym była opętana, ale odblokowałam nowy lęk: chłop lajkuje jej story zamiast zdjęć i nigdy się o tym nie dowiesz".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Internauci współczują partnerowi youtuberki

Wielu internautów oburzyło się słowami tiktokerki: "To się nazywa brak poczucia własnej wartości. Prawda jest taka, że jest to w 90 proc. przyczyną wielu problemów i nieporozumień w wielu związkach", "Aha to czyli zajęci lub zajęte nie mogą dodawać reakcji do relacji które też sami wrzucacie i większość jest reakcji zajętych bo większość jest w związku tak na logikę", "Średnio rozumiem. Jak można być z osobą, której się aż tak nie ufa?".

trwa ładowanie posta...

Niektórzy użytkownicy TikToka uznali, że jej obawy są słuszne. Kobiety podsunęły rozwiązanie problemu: "Dziennik aktywności pokazuje, jakie posty polubił, jakie profile odwiedza, kogo obserwuje, kto jego, czyje relacje polubił, co usunął i wiele innych", "wejdź w 'twoja aktywność'", "Jeśli masz dostęp do jego konta, to w ustawieniach da się to sprawdzić, komu lajkuje story".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0