Sławomir Mentzen obleci Polskę helikopterem

Sławomir Mentzen znalazł wędkę na wyborców? Ma rozmach... [OPINIA]

Źródło zdjęć: © Facebook - Sławomir Mentzen
Maja Kozłowska,
03.10.2023 12:45

Sławomir Mentzen przed wyborami do parlamentu wrzuca szósty bieg i robi wszystko, aby zmobilizować ludzi do głosowania na Konfederację. Czy pompa jego poczynań mu w tym pomoże?

Według sondaży wyborczych to właśnie Konfederacja jest partią, która notuje największe wahania poparcia. W trakcie kampanii zaliczyli kilka wpadek:

Mało? Znajdzie się więcej. Sławomir Mentzen nieumiejący odpowiedzieć na pytanie, dlaczego właściwie warto głosować na Konfederację, Mentzen w trakcie spotkania z Ryszardem Petru cytujący monolog z "Chłopaki nie płaczą", pijany Mentzen po spotkaniach z wyborcami.

Być może jednak te wszystkie wizerunkowe i merytoryczne wpadki da się jakoś zamaskować. Cytując klasyka: to się wyklepie. Tylko jak?

Mentzen ratuje Konfederację? Metoda na fajerwerki i helikopter

Trasę "Bosak & Mentzen Na Żywo" politycy promowali jak trasę koncertową. I faktycznie był rozmach. Sztuczne ognie, rozdawanie banknotów z twarzą Morawieckiego. Może 18-latków da się tym kupić, jak paczkę żelków, ale na starszych wyborców trzeba czegoś więcej.

Co może imponować millenialsom, którzy rozważają głos na Konfederację? Konie? Konie mechaniczne? Być może przed podjęciem kampanijnych decyzji Mentzen naoglądał się "Barbie", ale raczej nie wyciągnął z filmu właściwych wniosków.

Tak czy inaczej - postanowił zaszpanować helikopterem. Jak donosi polityka.se, Sławomir Mentzen zamierza w dwa dni oblecieć Polskę. Jego trasa obejmie największe miasta: Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawę, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Katowice i Kraków.

Czy robi to wrażenie? Na mnie osobiście - tak. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak bardzo jest to niepotrzebne i jak można tak lekceważyć kwestie klimatyczne. Ale czego spodziewać się po polityku, który cieszy się z globalnego ocieplenia. I nagrywa filmiki z wystawionym środkowym palcem.

trwa ładowanie posta...

Źródło: polityka.se

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 26
Kasia Wawa,zgłoś
Jestem kobietą prowadzącą własną działalność gospodarczą i samotną mamą dwóch urwisów. I wolę zaryzykować, oddając mój głos na Sławka Mentzena, który może i jest za bardzo konserwatywny, ale za to wie, jak powinien funkcjonować system ekonomiczno-gospodarczy, niż pozostawić władzę w rękach starego dziada Kaczńskiego lub oddać ją Tuskowi, który dla kobiet nie zrobił nic, gdy rządził.
Odpowiedz
5Zgadzam się3Nie zgadzam się
Polan,zgłoś
Czytając co niektóre komentarze to tak naprawdę nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Od lat za kadencji płoPsi co się zmieniło?? No fakt albo pierwsi albo drudzy wymyślali jak Nas okraść. Tak od lat a czy ktoś odpowiedział za to?? Hm nikt?? Politycy i ich rodziny a jak że to istotne bo dla zwykłego Polaka okres 2 lat w szpitalu to jakoś tak niemożliwe a tym guru się należy. Mieliśmy się podnieść z kolan, czy może z szlałfu na kolana?? Bo za kadencji lepszych zmian i innych takich to my nadal się czołgamy. Co wybory głosujemy na mniejsze zło, czyli te same ryje tylko nazwy zmieniają. A czemu nie dać by szansy tym którzy jeszcze zdrowo myślą?? Tym którzy chcą iść na równi nie patrząc czy to pan X mieszkający w tym czymś co nawet Dachem nad głową nie da się nazwać. Bo do tej pory był ciśnięty Podatkami i innymi daninami?? W moim sercu Polska tu się urodziłem tu wychowałem i tu chcę być. Tylko konfa pełen szacun. Wierzę w Was i wasze intencję
Odpowiedz
3Zgadzam się2Nie zgadzam się
RR969,zgłoś
Kogo te bzdety obchodzą? Mnie interesuje gospodarka i wymiar sprawiedliwości. A jak na ten moment wszyscy którzy już żądzili skupiali się na grabieniu pod siebie przez bezpośrednie rozkradanie pieniędzy podatników lub wysługiwania się a to Niemcom a to Amerykanom. A wszystko za zgodą skorumpowanego i niewydolnego systemowo chyba jednak wymiaru sprawiedliwości.
Odpowiedz
9Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 22