Sławomir Mentzen nie potrafi podać powodów, żeby głosować

Mentzenowi brakuje argumentów. Nie wie, czemu głosować na Konfederację

Źródło zdjęć: © Instagram: slawomirmentzen / Instagram: slawomirmentzen
Weronika Paliczka,
02.10.2023 10:45

Sławomir Mentzen został zagięty przez tiktokera. Wydawać by się mogło, że jeden z liderów Konfederacji powinien znać tysiące powodów, żeby głosować na jego partię. Pozory mylą.

Nowy dzień, nowa wpadka Konfederacji. Tym razem brakiem elokwencji popisał się sam Sławomir Mentzen. Lider Nowej Nadziei został zapytany o dobry powód, aby głosować na Konfederację. Haczyk? Menzten miał to zrobić w jednym zdaniu.

Mentzen nie wie, dlaczego warto głosować na Konfederację

Sławomir Mentzen ma wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o sondy uliczne. Trafiają mu się same skomplikowane pytania. Tym razem zagwozdkę sprawiła mu prośba o podanie w jednym zdaniu powodów, dla których warto głosować na Konfederację.

Doktor ekonomii miotał się w tworzeniu odpowiedzi na zadane pytanie: "dlaczego akurat Konfederacja?". Mentzen próbował wytargować więcej niż jedno zdanie, mówiąc, że "to jest tak dużo powodów, że ciężko je zmieścić w jednym zdaniu". Ostatecznie uzyskał dodatkowe zdanie, ale i tak nie udzielił żadnej odpowiedzi. Stwierdził, że "musiałby się dłużej zastanowić".

trwa ładowanie posta...

Czy brak odpowiedzi oznacza, że sam lider partii nie jest w stanie wskazać powodów, dla których warto głosować na jego ugrupowanie? W komentarzach ludzie stwierdzają, że to pokazuje, jak faktycznie działa Konfederacja. Na wiecach wiele potężnych sloganów i wywracanie stolików, a przy zwykłym pytaniu wycofanie się i brak logicznej odpowiedzi. Jeden z internautów dodał, że Sławomir Mentzen po prostu nie zna żadnego powodu, aby głosować na Konfederację.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
To nie jest śmieszne, to jest po prostu żałosne. Nie dziwię się, że na spotkaniach serwują piwo, na trzeźwo tych głupot nie da się słuchać.
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się
Co za świat,zgłoś
Podstawowym błędem Mentzena była rozmowa z "Tiktokerem". Kto to w ogóle jest? Dwie lewe ręce to siedzi przed kamerką i nagrywa pierdoły.
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się