Marcin Matczak dołącza do Kanału Zero

Marcin Matczak łączy siły z Krzysztofem Stanowskim. Zaskakujący zwrot akcji

Źródło zdjęć: © YouTube: profesormatczak6129 / YouTube: profesormatczak6129
Weronika Paliczka,
30.01.2024 09:49

Krzysztof Stanowski nie zwalnia tempa. Dziennikarz ogłosił kolejne osoby, które stały się częścią jego nowego projektu. Jedną z nich jest profesor Marcin Matczak. Kto jeszcze dołączy do Kanału Zero?

Po głośnym odejściu z Kanału Sportowego wiele osób postawiło krzyżyk na Krzysztofie Stanowskim. Dziennikarz udowodnił jednak, że nie ma szans na szybkie pozbycie się go z polskiego YouTube. Biznesmen zapowiedział otwarcie Kanału Zero, a zanim to nastąpi, stopniowo odkrywa kolejne karty.

Dwadzieścia dwie osoby Kanału Zero

Krzysztof Stanowski stopniowo odkrywa kolejne nazwiska, które dołączą do niego na Kanale Zero. Wśród nich są eksperci z wielu dziedzin. Na chwilę obecną Stanowski zdradził osiemnaście nazwisk, które pojawią się w ramówce. Są to Robert Gwiazdowski zajmujący się gospodarką; Dariusz Dziektarz, któremu bliskie są tematy przyrodnicze; biznesmen Rafał Zaorski; Robert Mazurek, który w Kanale Zero zajmie się polityką; Maciej Dąbrowski "Z Dupy", który już raz współpracował z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Sportowym; Andrzej Borcz, specjalista w dziedzinie biznesu.

trwa ładowanie posta...

Oprócz wymienionych mężczyzn skład Kanału Zero zasilą fizyk i założyciel fundacji Nauka. To Lubię Tomasz Rożek, historyk oraz dziennikarz Marcin Meller, dziennikarka i modelka Monika Goździalska, raper Jacek Graniecki "Tede", komentator sportowy Andrzej Twarowski oraz teatrolog i krytyk filmowy Tomasz Raczek.

trwa ładowanie posta...

Marcin Matczak dołączy do Kanału Zero

W kolejnym ogłoszeniu Krzysztof Stanowski zaskoczył wielu stałych fanów. Do Kanału Zero dołączyli również: lekarz oraz rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski, politolog oraz cywilny analityk, ekspert w dziedzinie wojska i obronności Jarosław Wolski, były reprezentant Polski w piłce nożnej Wojciech Kowalczyk, a także prawnik Bogusław Leśnodorski. Największym zaskoczeniem jest jednak ogłoszenie profesora Marcina Matczaka. Tata Maty w Kanale Zero zajmie się tematyką prawniczą.

trwa ładowanie posta...

Krzysztof Stanowski nie potrzebuje kobiet?

Wiele osób zauważa, że wśród osiemnastu dotychczas ogłoszonych osób występuje tylko jedna kobieta. Mowa o dziennikarce Monice Goździalskiej, która znana jest m.in. z udziału w konkursie piękności Mr. World oraz programie "Big Brother". Jej rola w Kanale Zero nie jest znana. To zaskakujące, że pośród ok. 20 mln kobiet Krzysztof Stanowski nie był w stanie odnaleźć ekspertek w dziedzinach, które go interesują. Internauci uważają, że dziennikarz tym samym jasno pokazuje, do kogo skierowany jest Kanał Zero.

Kanał Zero z wielkim sponsorem

Krzysztof Stanowski na bieżąco relacjonuje postęp prac wokół Kanału Zero. Dziennikarz na X udostępnia wizualizacje projektów wnętrz czy oferty pracy dla kanału. To również na X Stanowski podzielił się sponsorem Kanału Zero.

Zostały nim portale z ofertami pracy: RocketJobs oraz JustJoin. Dziennikarz napisał: "Mówiłem, że będą nam towarzyszyły rakiety w tym roku? Bardzo się cieszę, że mogę dziś ogłosić głównego sponsora Kanału Zero. Wedle mojej wiedzy, to największe partnerstwo w historii polskiego Youtube. Rozpoczynamy współpracę z portalami pracy: http://rocketjobs.pl oraz http://justjoin.it. Ja zmieniłem niedawno robotę, teraz czas na innych:) Ten kontrakt cieszy mnie nie tylko dlatego, że jest finansowo na poziomie strategicznego sponsora dobrych klubów Ekstraklasy, ale przede wszystkim dlatego, że będziemy kreatywnie współpracować z firmą pełną młodych ludzi, kierowanych przez młodego, nowoczesnego właściciela - Piotrka Nowosielskiego, którego możecie poznać na filmiku poniżej".

Za współpracą mają iść ogromne pieniądze dla Stanowskiego i duża rozpoznawalność dla portali internetowych. Jak będzie w praktyce? Okaże się, gdy Kanał Zero rozpocznie działalność.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 25
  • emoji smutek - liczba głosów: 11
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 22
Jaś,zgłoś
Ten Matczak to 5 kolumna PiS co to nie mówił, że Kamiński umiera okazuje się, że to był blef . Kamiński jak nowo narodzony.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ryba,zgłoś
Stanowisko to parafian, a Matczak będzie podobny
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jakiś,zgłoś
nowy kanał dla kobiet?
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 10