Maciej Dąbrowski odchodzi z Kanału Sportowego

Człowiek Warga odchodzi z Kanału Sportowego. Tym razem na dobre?

Źródło zdjęć: © Instagram - Maciej Dąbrowski / Instagram
Natalia Witulska,
15.01.2024 16:45

W poniedziałek 15 stycznia w mediach społecznościowych Kanału Sportowego pojawiła się pewna informacja. Maciej Dąbrowski "Człowiek Warga" zakończył z nim współpracę.

Kanał Sportowy poinformował, że Maciej Dąbrowski zakończył z nim współpracę. "Poranek" poprowadzony w poniedziałek 15 stycznia był jego ostatnim występem. Przypomnijmy, że Człowiek Warga już raz odszedł z projektu. Do ponownego nagrywania na kanale wrócił po zaledwie miesiącu.

Maciej Dąbrowski "Człowiek Warga" odchodzi z Kanału Sportowego

"Dzisiejszy #KSPoranek był pożegnalnym występem w KS @programZDupy. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia" - czytamy na profilu Kanału Sportowego na X.

trwa ładowanie posta...

Człowiek Warga na swoim profilu w mediach społecznościowych zapewnił, że nie został przez nikogo wyrzucony. Napisał, że poinformował szefostwo Kanału Sportowego, że nie chce kontynuować współpracy.

Maciej Dąbrowski odchodzi z Kanału Sportowego

"Dziękuję. Pozdrawiam. Jakby co - nikt nikogo nie wyj***ł. Dzisiaj powiedziałem szefostwu, że odchodzę z KS. Do zobaczenia Kochani" - napisał Maciek Dąbrowski na X.

Maciej Dąbrowski odchodzi z Kanału Sportowego
Maciej Dąbrowski odchodzi z Kanału Sportowego (Maciej Dąbrowski , X)

Maciej Dąbrowski prowadził "Poranki Kanału Sportowego" od wiosny 2023 r. Zazwyczaj robił to z Krzysztofem Stanowskim. Ten w październiku ub.r. zakończył współpracę z youtuberem. Przy okazji afery Pandora Gate internauci wykopali stary film Człowieka Wargi, w którym opowiadał obrzydliwe żarty do młodych dziewczyn i kobiet. Do Kanału Sportowego wrócił po miesiącu.

CZŁOWIEK WARGA I KĘDZIERSKI: JAK DZIAŁA WIKIPEDIA? BLUE MONDAY, TELEFONY OD WIDZÓW. KS PORANEK

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3