Krzysztof Stanowski oferuje pracę marzeń na Teneryfie

1000 zł dziennie za leżenie na plaży. Praca marzeń u Stanowskiego

Źródło zdjęć: © Instagram
Natalia Witulska,
02.02.2024 12:45

W czwartek 1 lutego na YouTube oficjalnie ruszył nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego - Kanał Zero. Dziennikarz we współpracy z platformą Rocket Jobs proponuje pracę, o której marzy absolutnie każdy.

Krzysztof Stanowski to polski dziennikarz, przedsiębiorca oraz osobowość medialna i współzałożyciel Kanału Sportowego, z którego odszedł jesienią 2023 r. W czwartek 1 lutego oficjalnie ruszył jego nowy projekt na YouTube - Kanał Zero, który wygląda na profesjonalną telewizję internetową.

Krzysztof Stanowski współpracuje z platformą Rocket Jobs, gdzie publikowane są ogłoszenia o pracę. Można tam znaleźć m.in. ofertę zatrudnienia w Kanale Zero, która jest tak piękna, że aż trudno uwierzyć, że istnieje naprawdę.

Praca marzeń dla Kanału Zero

"Marzy Ci się praca, w której masz zero stresów, zero służbowych telefonów, zero niepotrzebnych spotkań i… zero obowiązków? A przy okazji za jej wykonywanie wpada Ci kilka zer na konto bankowe?" - tak zaczyna się opis oferty pracy na stanowisku "Ambasadora Kanału Zero". Brzmi jak coś nierealnego, prawda? A jednak, taka propozycja jest jak najbardziej prawdziwa.

Krzysztof Stanowski oferuje wypłatę w wysokości 1000 zł dziennie. Wszystko za oglądanie Kanału Zero oraz leżenie na przepięknej plaży na Teneryfie. W zakresie zadań znajduje się:

 • "wylegiwanie się na plaży i oglądanie fajnych rzeczy na Kanale Zero przez miesiąc,
 • dzielenie się ze światem swoimi relacjami, których wszyscy ci pozazdroszczą,
 • smakowanie lokalnych przysmaków i niezapomniane wspomnienia,
 • nieprzejmowanie się niczym. Proza życia i rutyna zostają 4 tys. km stąd,
 • odhaczenie wszystkich punktów widokowych w okolicy,
 • spacerowanie nad brzegiem morza, wdychanie jodu, zbieranie muszelek,
 • oglądanie majestatycznych zachodów słońca (i wysyłanie nam zdjęć)".
Praca marzeń dla Kanału Zero
Praca marzeń dla Kanału Zero (Instagram - Krzysztof Stanowski , Instagram)

Nieziemska oferta pracy Krzysztofa Stanowskiego

Jeżeli zastanawiasz się, czy masz odpowiednie kwalifikacje, aby wziąć udział w rekrutacji na ww. stanowisko, nie musisz się obawiać. Na stronie rocketjobs.pl dokładnie opisano wymagania, które należy spełnić, aby pracować dla Kanału Zero. Oto one:

 • "poczucie humoru, dobra energia i (nie)poprawny optymizm,
 • umiejętność błogiego leniuchowania,
 • odporność na słońce i wysokie temperatury,
 • porządny krem z filtrem SPF 50 i okulary przeciwsłoneczne,
 • strój kąpielowy z wakacyjnym motywem,
 • budowanie dobrych relacji z lokalną fauną i florą,
 • czerpanie przyjemności z morskich kąpieli".

Myślimy, że większość osób czytająca ofertę pracy, może pochwalić się koniecznymi do niej umiejętnościami.

Praca marzeń u Krzysztofa Stanowskiego
Praca marzeń u Krzysztofa Stanowskiego (Instagram - Krzysztof Stanowski , Instagram)

Krzysztof Stanowski i Rocket Jobs zapewniają, że zatrudniona osoba otrzyma 1000 zł dziennie, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, zakwaterowanie w hotelu z przepięknym widokiem, pyszne wyżywienie oraz reset głowy i czerpanie z natury.

Aby dostać pracę, trzeba jedynie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "jaka najbardziej absurdalna sytuacja zmotywowała cię do zmiany pracy?". Stanowisko otrzyma osoba, której historia najbardziej rozbawi administratorów portalu rocketjobs.pl i samego Krzysztofa Stanowskiego.

Praca marzeń u Krzysztofa Stanowskiego
Praca marzeń u Krzysztofa Stanowskiego (rocketjobs.pl , rocketjobs.pl)

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego rusza z przytupem

W czwartek 1 lutego Krzysztof Stanowski podczas transmisji na żywo udzielił wywiadu Przemysławowi Rudzkiemu. Opowiedział w nim o Kanale Zero oraz planach, jakie ma na przyszłość. Trzeba przyznać, że najnowszy projekt dziennikarza rozpocznie się z przytupem. Zapowiedział, że w piątek 2 lutego na kanale pojawi się wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmowę poprowadzą Robert Mazurek oraz Krzysztof Stanowski.

GODZINA ZERO #1 - OFICJALNY START - STANOWSKI I RUDZKI

Stanowski powiedział, że wywiad miał być transmitowany na żywo, jednak z powodu zawirowań logistycznych nie jest to możliwe. Rozmowa będzie więc nagrana na taśmie 1:1 o godz. 13:00, a na kanale pojawi się wieczorem.

Na profilu Kanału Zero na platformie X pojawił się dumny wpis sugerujący, że Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek będą pierwszymi, którzy porozmawiają z głową państwa na YouTube. Obserwatorzy szybko przypomnieli im, że w 2015 r. Bronisław Komorowski odwiedził internetowy talk-show "20m2" Łukasza Jakóbiaka, a Karol Paciorek przeprowadził wywiad z Andrzejem Dudą przed wyborami w 2020 r.

trwa ładowanie posta...

Zapowiedź rozmowy z Andrzejem Dudą odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Większość internautów przyznaje, że Krzysztof Stanowski oraz Robert Mazurek mają rozmach, rozpoczynając działalność kanału od tak dużego wywiadu. Można się spodziewać świetnych wyników filmu, który pojawi się na YouTube w piątek 2 lutego o godz. 20:00.

Krzysztof Stanowski i wywiad z Andrzejem Dudą
Krzysztof Stanowski i wywiad z Andrzejem Dudą (Internauci , X)
Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 3
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 0