Rafał Ziemkiewicz "zasługuje na liścia w łeb"? Skandalicznie wystąpienie w Kanale Zero

Rafał Ziemkiewicz "zasługuje na liścia w łeb"? Skandalicznie wystąpienie w Kanale Zero

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
25.03.2024 11:45

Dziennikarz i publicysta powiązany z prawicowymi środowiskami Rafał Ziemkiewicz był gościem Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Zero. Podczas rozmowy padły niewybaczalne słowa.

Rafał Ziemkiewicz wziął udział w programie Krzysztofa StanowskiegoKanale Zero. W niedzielnej rozmowie z byłym gospodarzem Kanału Sportowego poruszył kilka kontrowersyjnych wątków, które rozpaliły widzów do czerwoności. Najbardziej palące oświadczenie prawicowego publicysty dotyczyło posłanki KO Magdaleny Filiks.

Nastoletni syn polityczki był ofiarą p*dofila. W mediach pojawiło się tak wiele informacji na ten temat, że jego tożsamość została zidentyfikowana. Miał w tym udział również kontrowersyjny Oskar Szafarowicz, który jest kandydatem PiS w wyborach samorządowych do Rady Warszawy. Chłopiec popełnił s*mobójstwo.

x
x (YouTube)

Ziemkiewicz atakuje posłankę Filiks. Padły oburzające słowa

W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim Ziemkiewicz bez zastanowienia nazwał posłankę Filiks patursiarą, a upomniany przez gospodarza nie wyraził żadnej refleksji. Stwierdził za to, że faktycznie nie powinien tak mówić - ponieważ jego słowa mogą zostać uznane za pozwogenne.

Posłanka patusiara, kompletnie sfiksowana na punkcie walki z PiSem

- zaczął Rafał Ziemkiewicz.

Krótko później przerwał mu Krzysztof Stanowski, który podkreślił, że wrażliwość nie pozwala na wygłaszanie tak krzywdzących wniosków. Jeden z internautów, publikując wypowiedź Ziemkiewicza, napisał, że ten "zasługuje na liścia w łeb". Post wyświetliło ponad milion odbiorców.

trwa ładowanie posta...

Internet wrze po występie Ziemkiewicza. Internauci są podzieleni

Wypowiedź Rafała Ziemkiewicza wzbudziła wśród widzów wiele emocji. Shoty z jego słowami krążą w mediach społecznościowych. Na X internauci są wyjątkowo dosadni w swoich opiniach. Nie brakuje komentarzy, którzy nazywają Ziemkiewicza chamem czy bydłem, z drugiej strony znajdują się również tacy, którzy twierdzą, że "prawda boli".

Klip zdobył już ponad milion wyświetleń. Co ciekawe, polaryzujących komentarzy próżno szukać na YouTubie pod rozmową Ziemkiewicza ze Stanowskim.

GODZINA ZERO #23 - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ I KRZYSZTOF STANOWSKI

"Rafał Ziemkiewicz ma taką zaletę, że potrafi w prostych słowach z odpowiednią dawką humoru i ironii opisać procesy w polskim życiu medialno-politycznym, jakie dzieją się od kilkudziesięciu lat. Bardzo przyjemnie się słuchało i oglądało" - pisze jeden z widzów Kanału Zero. "Super, jestem pod wrażeniem. Cieszę się, że w necie mamy przynajmniej pluralizm i dziękuję Stanowskiemu za Kanał Zero. Każdy może wyciągnąć sobie wnioski z dzisiejszego odcinka. Gratulacje za 1.000.000 oby tak dalej" - wtóruje drugi.

"Panowie Krzysztofie i Rafale, słuchając was to sama przyjemność i mam wrażenie, że żyjemy w wolnej Polsce, za co bardzo dziękuję. Trzymać ten kurs ️‍🇵🇱🇵🇱️ Niestety wszyscy wiemy, że teraz Polska jest pod zaborem i administracją Brukseli i oszołomów w EVP" - dodaje kolejny.

Chyba już ostatecznie wiemy, kim są widzowie Kanału Zero...

STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Pozdrawiam, Twój Nick,zgłoś
Czy podofil i sumobójstwo to jakieś wulgaryzmy, ze trzeba gwiazdkować?
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się