lifestyle
Finał "Twoje 5 Minut! 2". Zwycięzcy na kasę z wygranej będą musieli zapracować
zabawki erotyczne i prezerwatywy wegan

Kolba kukurydzy jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych. Rośnie rynek wegańskich prezerwatyw

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Plant Based News, VeganToys
Anna RusakAnna Rusak,27.01.2022 12:06

Osoby na diecie wegańskiej też lubią seks i masturbację, co widać po najnowszych statystykach. Rynek wegańskich prezerwatyw rośnie. Coraz większą popularnością cieszą się też zabawki erotyczne w kształcie warzyw.

Teraz o seksie mówimy zdecydowanie częściej i w bardziej otwarty sposób, więc nic dziwnego, że rynek zabawek erotycznych i prezerwatyw się rozrasta. Przypomnijmy, że nawet piosenkarko Demi Lovato wypuściło już swój wibrator!

Wychodzi na to, że to erotyczne bum dotknęło też sektor wege. Z danych podanych przez Holland & Barrett, które udostępniła strona "Plant Based News", wynika, że wegańskie zabawki erotyczne są teraz hitem, a sprzedaż wege prezerwatyw znacząco wzrosła.

Wegańskie prezerwatywy? Ale komu to potrzebne?

Może jeszcze tego nie wiecie, ale nie wszystkie prezerwatywy są wegańskie. Owszem, lateks - z którego robi się większość prezerwatyw - jest produktem roślinnym. Niestety do niektórych z nich dodaje się kazeinę, czyli produkt uboczy mleka, aby były bardziej miękkie i gładkie.

trwa ładowanie posta...

Dodatkowo prezerwatywy można testować na zwierzętach, bo w wielu krajach są uważane za produkt medyczny. Nic więc dziwnego, że sprzedaż wegańskich prezerwatyw w pierwszym tygodniu stycznia wzrosła prawie o 250 procent.

Wibrator-kukurydza? Poproszę!

Co prawda nie ma jeszcze takich zabawek na naszym rynku, ale powstają też firmy, które zajmują się produkcją zabawek erotycznych o tematyce roślinnej. Możecie u nich znaleźć wibratory w kształcie banana, bakłażana czy ogórka.

trwa ładowanie posta...

Osoby ekoseksualne pewnie są zachwycone, ale wychodzi na to, że nie tylko one sięgają po takie zabawki. Ich sprzedaż wzrosła o prawie 70 procent, a najpopularniejszym gadżetem był wibrator w kształcie kolby kukurydzy. Tak o sprawie pisze firma Vegan Toys:

Warzywa są zdrowe, prawda? Właśnie dlatego tworzymy nasze produkty w takim kształcie - orgazmy również są zdrowe i powinny być częścią zdrowego stylu życia.

Jak widać seks i masturbacja mogą być wegańskie. Trudno też nie zgodzić się z Vegan Toys - orgazmy są zdrowe, więc jeśli tylko macie ochotę trochę poeksperymentować i otworzyć się na świat warzywnych i owocowych zabawek erotycznych, to nie krępujcie się!

Źródło: Plant Based News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Nie uwierzycie, co FreedomGPT doradził samobójcy. Zakażą chatbota?