zabawki erotyczne

Stworzyli zabawki erotyczne dla osób chorych na raka. Tak to się powinno robić!

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,12.10.2021 13:15

Ból, traumy i blizny już nie będą stanowiły problemu. "Seks z rakiem" zatroszczy się o erotyczne potrzeby osób chorych na raka

Miesiąc Świadomości Raka Piersi trwa. Ostatnio pisaliśmy o trochę cringowej reklamie zachęcającej do tego, by mężczyźni także pomagali kobietom w badaniach. Teraz mamy dla was trochę milszą wiadomość - powstał sex shop, który zatroszczy się o osoby, które chorują lub chorowały na raka.

Po co ktoś to wymyślił?

Za "Seks z rakiem", bo tak nazywa się ten brytyjski sklep, odpowiada Brian Lobel i Joon-Lynn Goh. To oni są współzałożycielami tego miejsca. Kiedyś sami zmagali się z nowotworami, a teraz chcą pomóc i wspierać innych w przechodzeniu tej choroby oraz radzeniu sobie z jej konsekwencjami.

trwa ładowanie posta...

Nie wszyscy może wiecie, ale rak może mieć negatywny wpływ na życie seksualne. Chemioterapia, blizny - to wszystko może wpływać np. na zaburzenia erekcji, problemy z popędem seksualnym i odbijać się na erotycznej sferze życia osób chorujących.

"Operacje mogą spowodować usunięcie części ciała lub blizn, do których przyzwyczajenie się może zająć trochę czasu. Chemioterapia i radioterapia mogą powodować wyczerpanie, utratę wagi, przyrost masy ciała, utratę zainteresowania seksem, zaburzenia erekcji, suchość pochwy i zwiększone ryzyko infekcji".

Co znajdziemy w sklepie?

W ofercie znajdzie m.in. bezprzewodowy masażer różdżkowy, który sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które odczuwają przewlekły ból. Można też sięgnąć np. po zabawkę, która sprawi przyjemność łechtaczce, ale nie wpłynie np. na suchość pochwy i dzięki temu nie pogorszy naszego stanu zdrowia.

Spokojnie, twórcy pomyśleli też o naukowym zapleczu. Do współpracy zaprosili m.in. lekarzy specjalistów i terapeutów psychoseksualnych, by oferowane przez nich produkty odpowiadały konkretnym potrzebom osób z chorobą nowotworową.

trwa ładowanie posta...

Zespół zebrał też opinie od osób chorujących i zdał im ponad 200 pytań dotyczących seksu. Oprócz potrzeb fizycznych, ważne było też dla nich zadbanie o komfort psychiczny, bo osoby chore mogą zmagać się też z różnymi traumami, które mogą wpływać na ich popęd seksualny.

Z tego też względu na ich stronie nie znajdziecie jedynie zabawek erotycznych. W ofercie mają różne kursy, dzieła sztuki i wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Koniecznie odwiedźcie ich portal, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej.

Z tego, co widziałam, strona, na której kupuje się te erotyczne zabawki, realizuje też zagraniczne przesyłki, dlatego jeśli czujecie, że to jest coś, czego potrzebujecie, zachęcam do spróbowania!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1