seks
Zwiastun "Pokolenia Ikea" wywołuje ciary żenady
Demi Lovato

Demi Lovato stworzyło swój wibrator: "Wszyscy zasługujemy na orgazmy"

Źródło zdjęć: © bboutique.co, bellesaco
Anna RusakAnna Rusak,08.11.2021 14:45

Demi Lovato i jej wibrator "Demi Wand" przełamują tabu i otwierają drzwi do najlepszych zabawek erotycznych

Demi Lovato w ramach swojej genderpodróży postanowiło - jeśli zastanawia was ten neutratyw, polecam zerknąć tutajprzedstawić nam swój najnowszy wibrator. Czas na innowacyjną, seksualną przyjemność prosto od naszej niebinarnej piosenkarko.

"Demi Wand" to zabawka erotyczna stworzona przez Lovato we współpracy z marką Bellesa. Wibrator różdżkowy wykorzystuje nowoczesną technologię i zapewnia maksimum przyjemności w jak najmniejszym rozmiarze. Co to znaczy?

To znaczy, że wibrator od Demi Lovato możecie przechowywać nawet w torebce. Jak zapewnia producent - zabawa jest dyskretna, cicha i przenośna. Dodatkowo działa na każdego, bez względu na to, z jaką tożsamością płciową się identyfikujemy.

4D with Demi Lovato - Guest: Shan Boodram

Lovato bierze przyjemność w swoje ręce

Może zastanawiacie się, co w ogóle skłoniło artyszcze do tego, by stworzyć taki produkt? Po prostu chce przełamywać tabu i skończyć z wstydem związanym z robieniem sobie dobrze.

"Nie ma nic bardziej budującego, niż wzięcie przyjemności w swoje ręce. Spędziliśmy już zdecydowanie zbyt dużo czasu udając, że seksualność nas nie dotyczy - nadszedł czas, byśmy pozbyli się tego przekonania. Wszyscy zasługujemy na przyjemność. Wszyscy zasługujemy na orgazmy".

- Demi Lovato

Jakie są zalety produktu?

Na stronie producenta możemy przeczytać, że wibrator jest odpowiedni dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zabawkami erotycznymi. Poza tym jest wodoodporny i wykonany z bezpiecznych dla ciała materiałów.

trwa ładowanie posta...

Ma 8 różnych trybów wibracji, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a do tego ładuje się w poręcznym etui. Za tę przyjemność musicie zapłacić 79 dolarów, ale chyba warto, bo na razie klienci są chyba zadowoleni.

"Bellesa przysłała mi kilka niesamowitych gadżetów... ale muszę przyznać, że ten mnie totalnie powalił. Nie dajcie się zmylić rozmiarem, ta mała różdżka ma moc. To wszystko, czego szukam w zabawkach erotycznych - wibrator jest mały, dyskretny, kompaktowy i mocny. Zupełnie nowy poziom przyjemności".

Po jejgo ostatnich opowieściach o UFO, chciałoby się nawet napisać, że użycie tej erotycznej zabawki zabiera na inną planetę. Nie wiem, czemu nikt z producentów na to nie wpadł. W każdym razie fajnie, że Demi tak otwarcie mówi o seksualności. Może w końcu dzięki temu przestanie być ona tematem tabu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 46
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 40
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 27
Komentarze (0)
arrow
Kosmetyki dla nastolatków z hasłami o BDSM. Sklep reaguje