Policja zatrzymała Kawiaqa. Zatrzymanie niczym z serialu "W11 - Wydział Śledczy"

Zatrzymanie jak z "W11". Policja ujawnia nowy film z Kawiaqiem

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
30.11.2023 15:00

Polska policja pochwaliła się złapaniem patostreamerów Macieja F. "Kawiaqa" i Bartłomieja K. "Tucznika". Film z ich zatrzymania jest pełen dramaturgii.

Patostreamer Maciej F. "Kawiaq" i jego kompan Bartłomiej K. "Tucznik" ostatecznie wpadli w ręce policji. Antyinfluencerzy mają na swoim koncie zarzuty za naruszenie nietykalności cielesnej oraz nieudzielenie pomocy. Bardzo możliwe, że władze znajdą na Kawiaqa kolejne paragrafy.

O patostreamerze zrobiło się głośno w okolicach sierpnia, gdy wyszło na jaw, że psika nieznajomym osobom gazem pieprzowym prosto w oczy. Sam chwalił się w internecie, że oszukuje ludzi, sprzedając im podróbki iPhonów, ma na koncie też werbalny atak na wiceministra Piotra Ciepłuchę.

Kawiaq wraz z Tucznikiem czmychnęli z Polski po libacji, którą urządzili w Bytomiu. Nagrali wówczas, jak upodlają i wykorzystują dwie dziewczyny, co ostatecznie zmobilizowało prokuraturę do zajęcia się sprawą patostreamerów. Obaj zostali złapani i osadzeni w areszcie.

trwa ładowanie posta...

Policja chwali się nagraniem z zatrzymania Kawiaqa. Emocje jak w filmie akcji

Pełna napięcia muzyka, dynamiczny montaż, przebicia na funkcjonariuszy, areszt i zatrzymanych robią wrażenie. Ktoś złośliwy powie, że film wygląda jak zajawka "W11 - Wydział Śledczy", ale totalnie nie ma w tym nic złego.

Aresztowaniu Kawiaqa kibicowali praktycznie wszyscy, którzy mieli z nim jakąkolwiek styczność. Jego ujęcie to niewątpliwie duży sukces pijarowy polskiej policji.

Doprowadzenie zatrzymanych patostreamerów do prokuratury

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Tekla23,zgłoś
Trzeba było przed zatrzymaniem psiknąć po oczach gazem , potem walnąć butelką w twarz i upodlić do granic możliwości. Tak jak oni postępowali. Niech zobaczą
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
60 +,zgłoś
Takie męty powinny być eliminowane ze społeczeństwa, najlepiej bezwzględna kara śmierci .
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się