Kawiaq zatrzymany

Patostreamer Kawiaq zatrzymany. Urządził dziewczynom horror

Źródło zdjęć: © TikTok
Natalia Witulska,
27.11.2023 09:45

Patostreamer Marcin F. "Kawiaq" i jego kolega Bartłomiej K. "Tucznik" zostali zatrzymani przez policję. Nastolatkowie odpowiedzą za znęcanie się nad upijanymi dziewczynami.

Śląska policja zatrzymała patostreamera Kawiaqa i jego znajomego. Nastolatkowie znęcali się nad upijanymi dziewczynami i pokazywali to na transmisjach na żywo.

Kawiaq w rękach policji

Marcin F. "Kawiaq" i jego znajomy Bartłomiej K. w niedzielę 26 listopada zostali zatrzymani przez dwóch policjantów z Katowic. Nastolatkowie uciekli z kraju, gdy prokuratura wszczęła śledztwo w ich sprawie. Chłopacy na jednej z transmisji na żywo upili, rozebrali oraz upokorzyli młode dziewczyny. Przez jakiś czas ukrywali się w Egipcie.

- Dopuścili się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu względem dwóch młodych kobiet. Po zdarzeniu nastolatkowie wyjechali poza granice naszego kraju. W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. W miniony weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę - poinformowała w oświadczeniu śląska policja.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

W poniedziałek 27 listopada nastolatkowie zostaną doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Katowicach. Tam usłyszą oficjalne zarzuty.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
AntyFanPS,zgłoś
Przydałoby mu się wieloletnie więzienie, rozumu dużo go to już nie nauczy ale będzie znał konsekwencję podłości jakich się dopuścił
Odpowiedz
13Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)