Kaja Godek w natarciu na X

"Babochłop zbiera na waginę". Kaja Godek w natarciu na X

Źródło zdjęć: © Instagram - Kaja Godek / Instagram
Natalia Witulska,
23.05.2024 16:30

W czwartek 23 maja Kaja Godek udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X ogłosiła zwycięstwo nad osobami, które chcą, aby w Polsce legalna była bezpieczna aborcja do 12. tygodnia ciąży. Nie zabrakło również obraźliwych słów w kierunku przeciwników.

Kaja Godek to najpopularniejsza aktywistka pro-life w Polsce. Sławę zyskała jednak nie przez swoje działa antyaborcyjne, a wielokrotne obrażanie osób, które mają inne poglądy. W mediach społecznościowych regularnie krzywdzi tęczową społeczność. Osoby nieheteronormatywne nazywa zboczeńcami, którzy powinni się leczyć. Twierdzi, że ich planem jest mącenie w głowach dzieciom oraz młodzieży. Wielokrotnie mówiła, że wśród społeczności LGBT jest ogromna ilość pedo*ilów, co kompletnie mija się z prawdą.

W czwartek 16 maja w Sejmie miało miejsce wysłuchanie publiczne w sprawie projektów aborcyjnych. Kaja Godek przemawiała przed komisją nadzwyczajną, która pracuje nad projektem ustawy dotyczącej aborcji. W wystąpieniu stwierdziła, że parlamentarzystki oraz parlamentarzyści rozmawiają o legalnym prawie do masowego ludobójstwa. Opisała, jak wygląda aborcja i wywołała niemałą awanturę w Sejmie. W mediach społecznościowych jednak uważa, że wygrała batalię dotyczącą przerywania ciąży.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Kaja Godek ogłasza zwycięstwo w mediach społecznościowych

W czwartek 23 maja na profilu na platformie X Kai Godek ukazał się wpis. Aktywistka antyaborcyjna ogłosiła w nim, że wygrała batalię, która miała miejsce w Sejmie. Odwołała się do głosów krytyki, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Dotyczyły one wystąpienia Szymona, dziecka z zespołem Downa. Internautom nie spodobało się, że rodzice chłopaka kazali mu mówić przed komisją, jak bardzo wdzięczny jest za to, że żyje. Sprawę skomentowała nawet psychiatrka Maja Herman.

"Od tygodnia aborterzy wypłakują się, że przegrali na komisji w Sejmie. Burzą się na (przecież słuszne) porównania aborcji do innych rodzajów ludobójstwa, wystąpienie Szymona z zD nazywają 'obrzydliwą akcją'. Naprawdę są bez serca! Ich pomysł? Wykluczyć prolife z debaty o aborcji - piękne przyznanie się do bezsilności" - czytamy na platformie X Kai Godek.

Kaja Godek o wygranej z osobami popierającymi prawo do aborcji
Kaja Godek o wygranej z osobami popierającymi prawo do aborcji (Kaja Godek , X)

Kaja Godek obraża osoby transpłciowe

Kaja Godek nie zaprzestała na ogłaszaniu wygranej z osobami, które chcą w Polsce legalnej, a przede wszystkim bezpiecznej aborcji do 12. tygodnia ciąży. W kolejnym wpisie postanowiła, nie pierwszy raz, obrazić osoby transpłciowe. Wyzwała je od babochłopów i po raz kolejny stwierdziła, że żyjemy w świecie odwróconych pojęć.

"Warto zrobić jeszcze jedno spostrzeżenie od wpisu aborterów: otóż w ich logice nie wolno brzydzić się, gdy wulgarny babochłop zbiera na waginę, przepytuje młode dziewczyny i księży, czy menstruują i nagabuje kobiety na sejmowym korytarzu. Za to można czuć mdłości i nazywać obrzydliwością poczciwego chłopaka z zespołem Downa i Jego kochających Rodziców. Świat odwróconych pojęć. Bo ma być nienormalnie zamiast zgodnie z naturą" - napisała Kaja Godek.

Kaja Godek obraża osoby transpłciowe
Kaja Godek obraża osoby transpłciowe (Kaja Godek , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
JustMe,zgłoś
Wagine mozna sobie kupic. Rozum i kulture - nie. Godek najwyrazniej brak tych ostatnich. Beznadziejna sprawa.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Rozumiesz?,zgłoś
Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; przebaczajcie, a będzie wam przebaczone. Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i przelewającą się dadzą w wasze zanadrze. „Nikomu nie oddawajcie złem za zło. (...) Jeśli to możliwe, jeśli to od was zależy, ze wszystkimi ludźmi żyjcie w zgodzie. Nie mścijcie się sami (...). Napisano przecież: ‚„Zemsta należy do mnie, ja odpłacę” — mówi Bóg." „Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!” Mk 4, 9 Kto lub co potrafi nam wobec tego wskazać, jak prowadzić wartościowe, sensowne życie? Wiesz?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się