Kaja Godek obraża osoby transpłciowe w mediach społecznościowych

"Mam odruch wymiotny". Kaja Godek obraża osoby transpłciowe

Źródło zdjęć: © X - Kaja Godek / X
Natalia Witulska,
17.05.2024 16:15

17 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. To właśnie w ten dzień Kaja Godek postanowiła udostępnić jeden z najbardziej obrzydliwych wpisów w mediach społecznościowych. Aktywistka antyaborcyjna obraziła wszystkie osoby transpłciowe.

Kaja Godek to kobieta, którą zna większość obywateli oraz obywatelek Polski. Jest najprawdopodobniej najpopularniejszą w kraju aktywistką antyaborcyjną. Otwarcie sprzeciwia się również in vitro, społeczności LGBT oraz związkom jednopłciowym. W mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych podkreśla, że wszystkie osoby nieheteronormatywne są zboczone. Wielokrotnie stwierdzała również, że wśród tęczowej społeczności jest dużo pedofil*ów chcących wykorzystywać dzieci.

W piątek 17 maja Kaja Godek udostępniła bardzo kontrowersyjny wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X postanowiła podzielić się przemyśleniami ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami. Po raz kolejny napisała, co sądzi o społeczności LGBT, w szczególności o osobach transpłciowych. Stwierdziła, że gdy na nie patrzy, ma odruch wymiotny. Co więcej, według niej jest to zupełnie naturalne, aby czuć się w taki sposób.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Kaja Godek obraża osoby transpłciowe

W czwartek 16 maja w polskim Sejmie odbyło się wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji. Kaja Godek była jedną z osób, które mówiły, dlaczego terminacja ciąży w każdym przypadku jest złem oraz grzechem. Jej przerywanie porównała nawet do masowego ludobójstwa. Dyskusji towarzyszyło sporo emocji. Po opuszczeniu sali wielu dziennikarzy oraz dziennikarek chciało porozmawiać z Kają Godek. Tej nie spodobało się, jak wyglądała jedna z osób, która zadawała jej pytania.

"Każda kobieta, na którą fizycznie pakuje się barczysty transseksualista 2 metry plus obcas, przebrany w sukienkę i szpilki, wykonujący agresywne ruchy - może dostać odruchu wymiotnego. Jest to naturalna reakcja organizmu normalnej kobiety. Trans-obrzydliwość, którą znamy z opowiadań z zagranicy, gdzie transy ładują się do damskich łazienek i przebieralni, są agresywni wobec dziewczyn albo wprost molestują je w miejscach publicznych - przyszła już niestety do Polski" - napisała Kaja Godek w mediach społecznościowych.

Kaja Godek obraża osoby transpłciowe w mediach społecznościowych
Kaja Godek obraża osoby transpłciowe w mediach społecznościowych (Kaja Godek , X)

"Jestem bardzo ciekawa, jak autorzy ustawy zakazującej krytyki LGBT wyobrażają sobie karanie ludzi za naturalne reakcje ich organizmu - ile konkretnie lat więzienia planujecie wpisać za odczucie mdłości, ile za to, że jakaś kobieta faktycznie dostanie torsji? I czy planujecie w jakiś sposób zabezpieczyć Polaków, szczególnie polskie kobiety przed trans-przemocą?" - kontynuowała Kaja Godek na platformie X.

Kaja Godek obraża osoby transpłciowe w mediach społecznościowych
Kaja Godek obraża osoby transpłciowe w mediach społecznościowych (Kaja Godek , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
JustMe,zgłoś
W jakim celu media cytuja chore wypowiedzi chciwej rozglosu i pieniedzy wyrodnej matki biednego niepelnosprawnego dziecka? Jezeli powiedzialabym, jakie odruchy miewam ja na widok jej podobizny i cytatow z jej zaburzonych wypowiedzi, skasowlibyscie te wypowiedz i mielibyscie racje. Dlaczego nie jest skutecznie leczona, jezeli jest chora psychicznie, lub tez dlaczrgo nie zostala do tej pory przykladnie ukarana, jezeli jest zdrowa i nawoluje do nienawisci majac pelne rozeznanie ze popelnia przestepstwo?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się