Elon Musk musiał usunąć "X"

Elon Musk z problemami. Miliarder musiał usunąć "X"

Źródło zdjęć: © Twitter - Elon Musk / Canva, Twitter
Natalia Witulska,
01.08.2023 13:00

Ekscentryczny miliarder spotkał się z ogromną krytyką ze strony mieszkańców San Francisco. Elon Musk musiał usunąć wielki znak "X" z siedziby firmy.

Elon Musk to amerykański przedsiębiorca. Założyciel oraz współzałożyciel takich firm jak PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. W 2022 r. przejął Twittera i niedawno zmienił nazwę platformy na X. Wpadł również na pomysł, że da znać całemu miastu, jak nazywa się jego nowe medium społecznościowe. Nie spodobało się to mieszkańcom San Francisco.

Elon Musk usuwa X

Elon Musk stwierdził, że świetnym pomysłem będzie zamontowanie wielkiego neonu "X" na budynku, gdzie znajduje się siedziba jego firmy. Nie sprawdził niestety, że naprzeciwko znajdują się apartamenty, w których normalne życie prowadzą mieszkańcy San Francisco.

trwa ładowanie posta...

Miliarder chwalił się w mediach społecznościowych ogromnym neonem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że świecił się on przez cały dzień i całą noc. Do władz miasta zaczęły więc spływać skargi. Mieszkańcy skarżyli się, że nie mogą funkcjonować i odpoczywać w nocy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Po zaledwie kilku dniach okazało się, że ogromny neon został zdemontowany. W poniedziałek 31 lipca znak "X" zniknął z dachu budynku. Teraz mieszkańcy San Francisco będą mogli spać w spokoju.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 21
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
1234,zgłoś
Facepalm. Nawet geniusz może się pomylić.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się