trendy
Ciężarny transpłciowy mężczyzna w kampanii Calvin Klein. "Hejterów blokujemy"
gettishow

Pokłóciły się o sportowy stanik: "Tu bawią się dzieci, to jest miejsce dla rodzin"

Źródło zdjęć: © YouTube.com, doobiedukesims, TikTok, gettishow
Anna RusakAnna Rusak,17.09.2021 12:10

Ćwiczenia w parku skończyły się poważną awanturą. Wszystko przez sportowy stanik, który miałby deprawować dzieci

bFGpgEJL

Czasem problem związany z seksualizacją kobiecego ciała przyjmuje naprawdę kuriozalne wymiary. Ostatnio po TikToku krążył viralowy filmik, w którym jedna z kobiet ostro krytykuje drugą za to, że ta ćwiczy w… staniku sportowym.

Getti - to ta zaatakowana uczestniczka naszej "stanikowej afery" - któregoś dnia postanowiła powisieć sobie na drabince podczas używania hula-hoop. Jak widzimy na filmiku, kobieta ubrana jest w szorty, białą koszulkę i stanik, który chcąc nie chcąc, w takiej pozycji będzie musiał pokazać się zza zsuwającej się koszulki.

Stanikowy dramat

To właśnie ta niewielka ekspozycja ciała i widoczność sportowego stanika, rozzłościły przechodzącą nieznajomą. Na filmiku słychać, jak oskarża Getti o to, że jest półnaga w rodzinnym parku i wszyscy mogą ją zobaczyć.

bFGpgEJN


"Tu bawią się dzieci, to jest miejsce dla rodzin. […] Nie mogę uwierzyć, że robisz to w naszym sąsiedzkim parku i to prawie bez ubrania. […] To absolutnie niewiarygodne!"

Moment woman berates TikToker and tells her to ‘cover up’ after she shows her sports bra REACTION

Getti, nie zwracając uwagi na oburzoną kobietę, próbuje kontynuować ćwiczenia, ale ta nie zamierza przestać tylko na słownych uwagach. Podchodzi do ćwiczącej i chwyta obręcz, zmuszając Getti do zejścia, po czym pyta ją o to, czemu nosi tak odsłaniające ubrania.

bFGpgEJP

Wtedy kobieta zwraca jej uwagę, wskazując na jej odkryte łydki i prześwitującą bluzkę, że sama nie wygląda lepiej i też ma na sobie ubrania odsłaniające ciało. Ta riposta doprowadza jej rozmówczynię do szału - wyrywa Getti hula-hoop i rzuca nim przez park.

Przesada podwójnych standardów

No nie wiem, jak wam, ale mnie zachowanie tej oburzonej widokiem kobiety w staniku sportowym, wprawiło w osłupienie. Chociaż w zasadzie nie wiem, czemu mnie to dziwi. Przecież niektórych gorszą nawet prześwitujące przez koszulkę sutki

bFGpgEJV

Ciekawe, jak zareagowałaby ta kobieta, gdyby zamiast dziewczyny w staniku sportowym, zobaczyła biegającego mężczyznę i to jeszcze bez koszulki. No zapewne, nikogo by to nie oburzyło - w końcu mężczyźni mogą chodzić do sklepu nawet w samej bieliźnie.

Ktoś też słusznie zwrócił uwagę na to, że na basenie dzieci też stykają się ze znacząco odsłoniętymi ciałami zarówno kobiet jak i mężczyzn, więc naprawdę widok kobiety w staniku sportowym nie powinien ich gorszyć czy deprawować. Czasem chyba wszystkim przydałaby się spora dawka dystansu.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Bill Gates debatuje z szurami. "Chipy w szczepionkach są BEZ SENSU"