Marcin Dubiel oświadczył się Lexy Chaplin. Telenowela odc. 2324

Dubiel oświadczył się Lexy i nadal ją kocha? Była para szczerze o swojej relacji

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.10.2021 09:30

Pamiętacie głośny związek Marcina Dubiela i Lexy Chaplin? Internet oszalał, gdy jeszcze przed oficjanym ogłoszeniem pary… oboje się rozstali. Nowe filmy rzucają nowe światło na całą sprawę.

Lovestory Marcina Dubiela i Lexy to taka historia rodem z typowego romansidła. Wydaje mi się, że jesteśmy przed trzecim, finałowym aktem. Marcin "ujawnił" związek w połowie maja 2021 r., gdy oboje oficjalnie nie byli już w związku.

Słowa z wpisu Marcina zdawały ujawniać się trochę prawdy - wtedy przekazał swoim fanom kilka słów: "Nie czujcie się oszukani, chcieliśmy najpierw zweryfikować sens tej relacji, zanim podzielimy się ze światem. Nie zdążyliśmy. Staraliśmy się walczyć o uczucie, które nas połączyło, ale ilość pracy, którą trzeba było włożyć w to, żeby naprawić ten samochód, przewyższyła jego wartość. Rozstajemy się w zgodzie i z ogromnym bólem, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej".

Jesteśmy blisko końcówki 2021 r., a była para zaczęła znowu nagrywać

Kuba opisał to perfekcyjnie w tekście z drugiej połowy września. W skrócie: Lexy i Marcin zaczęli nagrywać codzienne filmy. Pierwsza osoba, która nie wrzuci filmu, musi zafundować drugiej osobie luksusowe wakacje i zrobić sobie tatuaż.

Cool. Ale pojawiło się wiele głosów, jakoby była para zaczęła nagrywać tylko po to, aby nabić sobie sporo wyświetleń. Widzicie: fani nadal chcieliby widzieć Lexy i Dubiela razem, więc wszyscy zaczęli się zastanawiać o co tak naprawdę chodzi. Przez te kilkanaście pierwszych dni było o tym dość cicho, ale w ostatnią niedzielę Marcin przesłał na swoje Stories, dosłownie na minutę, jedno zagadkowe zdjęcie…

trwa ładowanie posta...

Z filmu dowiedzieliśmy się, że ów zdjęcie miało zostać wysłane na priva do Lexy, ale było już późno i Dubiel… tak, puścił je na Stories. Fani muszą nieźle stalkować Dubiela, ponieważ ta fotka była dostępna publicznie tylko minutę.

Mleko się wylało, trzeba było wyjaśnić całą sytuację

Pojawiły się dwa filmy: u Lexy, który bardziej mówi o przeszłości i u Dubiela - ten natomiast jest odrobinę luźniejszy.

szczere wyznania z marcinem

szczerze o nas

Co ujawnili nam twórcy?

Po głośnym rozstaniu, Marcin wyjechał do Meksyku z nową dziewczyną, ale, jak sam przyznał, to nie było to.

[...] jak ona przyleciała tam, to już drugiego dnia czekałem, aż ona wyleci. Ja wtedy uzmysłowiłem sobie, że to jest Sahara emocjonalna z mojej strony i nie chciałem kontynuować czegoś, co nie ma racji bytu.

W połowie wyjazdu dziewczyna Dubiela opuściła go, a sam twórca zaczął się zastanawiać nad sobą. Do czego doszedł?

Uświadomiłem sobie, że kocham Lexy.

Pomimo wszystkiego, pamiętał o urodzinach i kupił jej prezent przed wylotem. Złożył jej telefonicznie życzenia. Żeby nie było: na filmie oficjalnie zostało powiedziane, że to Lexy zerwała z Dubielem, chociaż… ona nie wierzyła, że ich rozstanie jest "na poważnie":

Dzwoniła do mnie, żeby mi powiedzieć, że mnie blokuje i czekała, aż ja zaprzeczę.

Co się stało po przylocie Marcina do Polski?

Oświadczyny

Po pierwszej rozmowie twarzą w twarz od kilku miesięcy Lexy "była w szoku". Po rozmowie z nią, Marcin udał się do swojego przyjaciela Mateusza.

[...] zacząłem płakać jak dziecko. Pogrążyłem się w dziwnych emocjach i zacząłem mieć wyrzuty, że po czterech miesiącach wiele rzeczy uderzyło we mnie.

Potem Marcin zaczął "szlochać" i powiedział, że najchętniej by się… oświadczył. Przyjaciel zaoferował mu pierścionek - Marcin zabrał go i udał się ponownie do Lexy. Chciał oświadczyć się jej na klatce schodowej:

On zaczął podchodzić i z każdym krokiem ja zaczęłam odchodzić i po prostu myślę: "Oh my Gosh, on mnie zaraz pocałuje. Błagam, błagam, błagam". Pamiętajcie, że myśmy 4 miesiące - zero kontaktu prawie. [...]
I nagle, jak w filmie, Marcin schodzi na jedno kolano i wyciąga pierścionek. Ja byłam w szoku!

Marcin podszedł romantycznie do oświadczyn, gdyż dobór słów był perfekcyjny:

Klęknąłem z tym pierścionkiem i powiedziałem “Kocham Cię ku*wa, wyjdź za mnie”

Lexy myślała, że to prank, ale… nie. Jak już wiecie, influencerka nie przyjęła oświadczyn.

Kilka miesięcy później i…

Nadal nie są razem. Niezniszczalny Dubiel wyjawił, że Lexy postawiła "taką granicę, w której możemy być przyjaciółmi", tylko że on cały czas przekraczał tę granicę. Z drugiej strony dowiedzieliśmy się, że obecnie influencerka nie wie, do czego dążą i na razie nie są w związku. Oboje spędzają razem czas. Marcin mówi, że kocha Chaplin, a ona nie odpowiada na to, bo "się boi".

Dziwne toto

Marcin zdaje się zabiegać cały czas o serce Lexy, a ona odrobinę trzyma go na dystans. Jedni mówią, że Dubiel jest w friendzone, inni natomiast, że oboje się kochają, ale nie chcą tego ujawniać.

Komentarze o Lexy i Dubielu
Komentarze o Lexy i Dubielu (YouTube)
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy (YouTube)
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy (YouTube)
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy
Komentarze spod filmu Dubiela i Lexy (YouTube)

Z drugiej strony: oni sami podsycają dramę i pobudzają swoich fanów. Ostatni film Marcina pt. "Znowu jestem w związku…" to typowy clickbait. Sorki, ale ludzie po zobaczeniu czegoś takiego od razu wejdą w film.

Znowu jestem w związku...

A co Wy sądzicie o tej dramie?

PS. Oliwier to śliczne imię dla dziecka, dzięki Marcin.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1