popkultura
Adidas sprzedaje neutralną płciowo spódnicę. IsAmU w szoku
Natsu, Patrycja Mołczaow, drama o... mecz Move Federation

Drama między Natsu i Patrycją Mołczanow po gali Move Federation

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.11.2022 11:15

Kolejna drama. Tym razem Natsu i Patrycja Mołczanow pokłóciły się na Stories o sytuację, która miała miejsce podczas rozgrywek Move Federation. Wszystko zaczęło się od słów Bartka Szydlika. Niektórzy twierdzą, że to sztuczny konflikt, który został stworzony na potrzeby walk na Fame MMA lub High League.

W sobotę 19 listopada odbyła się pierwsza gala Move Federation, czyli zawodów influencerów grających w niekonwencjonalną piłkę nożną. Niektóre pojedynki były komicznie jednostronne. Spoiler: pierwszy mecz zakończył się wynikiem 15-1… a to wszystko wydarzyło się w zaledwie 20 minut.

Move Federation: co się stało pomiędzy Natsu i Patrycją Mołczanow?

Czwarty pojedynek rozgrywany był pomiędzy dwoma byłymi (?) koleżankami. Chodzi o Natalię Kaczmarczyk, w sieci znaną jako Natsu, która przewodziła zespołowi Natsu World oraz Patrycję Mołczanow, która grała z zespołem Team X, w którym była też m.in. Monika Kociołek

Co się stało pomiędzy Natsu a Patrycją? W pewnym momencie gali doszło do sprzeczki pomiędzy męską częścią drużyn Team X i Natsu World. Do dyskusji włączyła się Natsu, która pytała o przyczyny. I wtedy miała usłyszeć od Bartka Szydlika: "zamknij się ty głupia piz***":

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Natsu odpowiedziała uderzeniem Szydlika, członka Team X3:

trwa ładowanie posta...

Na Twitterze (i nie tylko) trwa dyskusja, czy to było uderzenie, popchnięcie, czy dotknięcie. Sami oceńcie, aczkolwiek Natsu nie otrzymała żadnej reprymendy za swoje zachowanie.

trwa ładowanie posta...

Stories Natsu i Patrycji po gali Move Federation

Sprawa trafiła na Stories, gdzie obie influencerki zaczęły kłócić się o to, co wydarzyło się na gali Move Federation:

"Wszystko ok, ale żeby kogoś bić" - napisała Patrycja

"Ja wszystko rozumiem, ale żeby ciągle podkręcać na Stories, żeby wzbudzić atencję?" - odparła Natsu.

trwa ładowanie posta...

"Pamiętajcie, że agresja, tym bardziej fizyczna, nie jest dobra. Wszystko można wyjaśnić słowami" - dodała w następnym Stories Mołczanow, najpewniej odpowiadając na Stories Natsu.

Kończąc tę dramę, Natsu odpowiedziała na streamie u Dubiela na Stories Mołczanow:

- Po co ludzie mają język? To w takim razie, dlaczego nie mogła wyjaśnić swoimi słowami w naszym filmie, dlaczego wyprowadziła się bez słowa [z domu Natsu World]? Wtedy jej zabrakło języka w ustach? - odpowiedziała lekko wkurzona (?) Natalia.

trwa ładowanie posta...

Natsu skomentowała też komentarz pod tiktokiem. Jeden z internautów twierdzi, że Patrycja niepotrzebnie weszła w tę dramę, ponieważ "to jej nie dotyczyło, tylko Bartka i Natalii". Odpowiedź Natalii? "Dokładnie".

Natsu i Mołczanow. Teraz są obok siebie... przy kalendarzu adwentowym

Niedługo potem internauci przypomnieli sobie, że obie influencerki pojawiły się na kalendarzu adwentowym Ingrid. Tak, są obok siebie:

trwa ładowanie posta...

XD?

I jeszcze jedna rzecz: Wiśnia i odklejka

Swoją drogą, oto jak - pewnie miało być śmieszkowo, ale tak nie wyszło - Wiśnia skomentował prezent od fanów TikToka:

- Dostałem misia od ludzi z TikToka, a wy ku*wa z Twitcha grzyby pier*** nawet donate [niewyraźnie] - ogłosił na streamie.

trwa ładowanie posta...

To brzmi jak ustawka pod walkę na Fame MMA. Albo content dla Natsu World

Jak zauważył youtubowy twórca Revo, cała sytuacja związana z kłótnią influencerek zaczyna wyglądać jak tworzenie sztucznych dymów, czyli konfliktu pod potencjalną walkę na Fame MMA lub High League. Sprzeczki i kłótnie sprzedają się najlepiej w sieci i wiedzą o tym świecie obie influencerki. Albo alternatywnie drama 2.0 rodem z pojedynku Natsu World kontra Multi.

"Kto by pomyślał, że MOVE to taka przykrywka, żeby tworzyć konflikty pomiędzy influ, które ewidentnie trzeba rozwiązać w oktagonie... 🙃" - napisał Revo.

trwa ładowanie posta...

To co, High League 6 i walka Mołczanow vs. Natsu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Hongkong: Disney+ usunął odcinek "Simpsonów" krytykujący Chiny