High League: Lexy Chaplin kontra Maja Staśko?

High League: Lexy Chaplin kontra Maja Staśko? Lexy chciałaby walczyć, ale nie na słowa

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.09.2022 11:15

High League: czy Lexy Chaplin chciałby zawalczyć z Mają Staśko? Może tak, ale Lexy obawia się części konferencyjnej, przed samą walką. - Nie chciałoby się wchodzić z nią w dyskusję - mówi Lexy.

Walki freak fightów przyciągają coraz to więcej widzów. Powstają kolejne federacj, inne upadają. (Pozdrawiam Pink MMA). Te największe, czyli Fame MMA i High League, mają się świetnie. Chociaż mniej świetny, a raczej bogaty jest świat kobiecych freak fighterek.

Najprościej mówiąc: jest ich mało. Znane influencerki rzadziej pojawią się w klatce, niż mężczyźni. I tutaj mamy problem: bo z kim mają walczyć kobiety, które już "obiły" popularne przeciwniczki? Trudno, żeby walki między nimi wciąż powtarzać.

Ostatnio w "branży" pojawiła się nowa twarz, czyli Maja Staśko, feministka, lewicowa aktywistka, która podczas swojej pierwszej walki (17 września) pokazała się ze świetnej strony na High League 4?

High League: Maja Staśko kontra Lexy Chaplin?

trwa ładowanie posta...

Mateusz Kaniowski "Kanu" przepytał obecną mistrzynię High League - Lexy Chaplin o sprawy związane z walką i fighterską przyszłość. Czy Lexy Chaplin widziałaby się naprzeciwko Mai Staśko w klatce?

- Czy z Mają chciałabym zawalczyć? Nie będę odmawiać raczej żadnej walki, ale nie chciałabym wchodzić z nią w dyskusję - odpowiedziała Lexy.

- A to byłoby konieczne, ale to też byłoby ciekawe, bo prezentujecie kompletnie inny światopogląd - drążył Kaniowski.

- Tak, troszeczkę tak - odpowiedziała.

- A ona jest dużo wyższa od Ciebie?

- Jak się przed chwilą przytuliła, to troszeczkę była.

- Ale ty byłbyś chętna na taką walka?

- Chętna? Nie, bo tak jak mówię, nie chciałoby mi się wchodzić w dyskusje [z nią] na konferencjach. Ale no taką walkę, jaką mi dadzą, taką wezmę - określiła influencerka.

trwa ładowanie posta...

Czyli Lexy mogłaby zawalczyć. Niekoniecznie chciałaby jednak brać udział w konferencji przed taką walką.

Kolejna walka na High League? Lexy mogłaby...

Jak już wcześniej wspomniałem, Maja zaprezentowała się z niezłej strony. Jej przeciwniczka była mniejsza od niej, przez co aktywistka miała trochę łatwiejsze zadanie. Chociaż pamiętajcie, że pierwsze starcie Lexy vs Natsu wygrała lżejsza… Natsu. Więc w walkach freaków wszystko jest możliwe.

trwa ładowanie posta...

Z danych przedwalkowych na High League 4, dane odpowiednio dla Lexy i Staśko:

  • Wiek: 23/31;
  • Wzrost: 170/173;
  • Waga: 56/63,4 kg (wiadomo, nie kierujmy się tym tutaj);
  • Rekord: 2-1/1-0.

To byłoby ciekawe. Szczególnie, że poglądy Lexy nierzadko są dość kontrowersyjne - według standardów internetu. Maja lubi ciągnąć za język i krytykować. Ostatnio pokazała, że jest dobra w cięte i szybko stworzone riposty.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0