Patrycja Mołczanow "straciła" udo na Instagramie

Patrycja Mołczanow "straciła nogę" na zdjęciu z Instagrama

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.03.2022 12:00

Patrycja Mołczanow miała stracić nogę na zdjęciu na Instagramie. Co? Tak, brzmi to bezsensownie, ale pojawiły się głosy, jakoby przeróbka zdjęć miała pójść o krok za daleko. Tylko... nie do końca.

Ile razy jeszcze usłyszymy o Team X? Cóż, ostatnio było o nich minimalnie ciszej - ale to wina końca drugiej odsłony projektu z domu influencerów. Niektórzy poszli w swoją stronę, a inni zbierają siły do kolejnych podbojów z Team X3.

A influencerzy z Team X2 zaczynają pokazywać się w nowych współpracach. Karol Pieszko, ten od fejkowego "odejścia", ostatnio pochwalił się współpracą przy napoju "AHA". A Patrycja Mołczanow też ma co robić - chociaż akurat jej nowa reklama przyciągnęła uwagę z innego powodu.

Patrycja Mołczanow "straciła" nogę?

Zobaczcie na ostatni post Patrycji:

Post Patrycji Mołczanow
Post Patrycji Mołczanow (Instagram)

Współpraca z Shopee, całkiem spoko - ale fani zwrócili uwagę na nietypowo wyglądającą nogę. Wygląda, jakby Pati straciła udo przez nieudany retusz:

trwa ładowanie posta...

I widząc średnią robotę związaną ze słabym wklejeniem grafiki w ekran telefonu, można byłoby pomyśleć o celowej próbie "wykasowania" uda influencerki.

Pojawiły się też komentarze, że Patrycja Mołczanow usuwa komentarze:

oj, niektórzy chyba nie ogarnęli, że ten "środek" telefonu jest wklejony i to nie pierwszy raz, jak Team X reklamuje coś w telefonach. Dlatego bawi mnie ładujący telefon + Patrycja usuwa komentarze dotyczącej tej nogi wiec 😬

trwa ładowanie posta...

Fani są zdumieni, że coś tak amatorskiego mogło pojawić się na koncie influencerki, która przecież zarabia na tym, jakie posty wrzuca do sieci.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy to skopana robota grafika?

I tak, i nie. Owszem, grafika reklamowa została wklejona w telefon - to zdradziła ikonka ładowania telefonu w górnym prawym rogu. Ale czy noga Patrycji została "ucięta"? Na Twitterze pojawiły się wytłumaczenia takiego specyficznego wyglądu.

Tl;dr: spodnie są tak uszyte, że dodatkowy materiał mógł się tak niefortunnie ułożyć:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

W sumie to 50/50

Całość mogła się tak niefortunnie wypaść, ponieważ reszta obrazka wygląda dość przekonująco. Z drugiej strony, skoro nikt nie zwrócił uwagi na błąd we wklejonej grafice, to i tutaj ktoś mógł przez "przypadek" przerobić zdjęcie.

Co o tym sądzicie?

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 16
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 5