Marcin Dubiel i Natsu

Marcin Dubiel źle traktuje Natsu? Wszystko podczas transmisji na żywo

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.11.2022 15:00

"Laska, wywalaj stąd szybciutko", "Zaraz ci pier...". Tymi słowami Marcin Dubiel zwraca się do swojej dziewczyny Natalii Karczmarczyk, w sieci znanej jako Natsu. Troskliwi fani wyłapali niepokojące zachowanie influencera podczas transmisji na żywo.

Marcin DubielNatalia Karczmarczyk, czyli Natsu, tworzą jedną z najpopularniejszych par młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Oboje są byłymi członkami grupy influencerów Team X. Dubiel odszedł z kolektywu po zakończeniu pierwszej edycji, a Natsu pożegnała się po drugiej edycji. W marcu para wypuściła wspólnie serię płatków śniadaniowych i napojów, ale połączyło ich coś więcej niż tylko relacje biznesowe.

Druga połowa 2022 roku była czasem intensywnej pracy dla pary influencerów. Dubiel skupił się na przygotowaniach do mordobicia w ramach Fame MMA. Podczas 15. gali w sierpniu pokonał Kacpra Błońskiego, a na gali w listopadzie znokautował Mateusza Trąbkę, pseudonim Tromba. Z kolei Natsu poświęciła się rozwijaniu autorskiego projektu Natsu World i przygotowaniach do występu w Move Federation.

trwa ładowanie posta...

Zachowanie Marcina Dubiela wobec Natsu niepokoi fanów

Dubiel i Natsu wydawali się idealną parą dopóki do sieci nie trafiły materiały, które zaszkodziły ich wizerunkowi. Mowa o fragmentach streama nagranego przed galą Fame MMA 16. Dubiel i Natsu siedzą przy stole z grupą znajomych influencerów. W pewnym momencie słyszymy, że Dubiel mówi do Natalii: - Laska, wywalaj stąd szybciutko.

Po czym przesuwa dziewczynę do tyłu.

Następnie Marcin chwyta za swoje krzesło i dosuwa je w miejsce przy stole, gdzie siedziała Natalia. - Bo ci zaraz pier... - grozi zawodnik Fame MMA swojej dziewczynie. Na chwilę poważnieje, po czym parska śmiechem i wysyła Natsu buziaka. Siedząca po lewej stronie influencera Ula przerywa jedzenie, kiedy słyszy słowa Marcina, po czym spogląda z zażenowaniem na Natsu.

trwa ładowanie posta...

Na innym fragmencie streama Marcin chwali Natsu, że zapłaciła rachunek w restauracji. Influencer nie stroni od dwuznacznych uwag, które słyszą jego widzowie podczas transmisji na żywo.

- Musimy jakoś zapłacić za jedzenie. Tak? Ogarniesz to? Patrzcie widzowie, taka stara to zajebista stara. Jeszcze ci kupi i nie powiem wam, co wczoraj robiła. Wczoraj była bardzo dobrą dziewczyną. Dzisiaj kupiła pampersy. Teraz jeszcze zapłaci za jedzenie - mówi Marcin na nagraniu.

trwa ładowanie posta...

Internauci wyrażają niepokój wobec tego, jak Dubiel traktuje Natsu. "Nawet Nitro takich obleśnych rzeczy o Sandrze nie gada", "Żarty żartami, ale ja jednak preferuje szacunek w towarzystwie osób trzecich", "Współczuję jej", "Ale to jest prymityw, nie mogę", "Jak ona wytrzymuje". To niektóre komentarze pod filmem z udziałem Dubiela i Natsu. Z drugiej strony nie brakuje głosów, że zachowanie Marcina nie jest niczym groźnym, bo para w ten sposób lubi sobie żartować.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Prawda w oczy,zgłoś
Nie dziwne, ze się tak do niej zwraca, skoro pokazywała picze za żetony. Skoro nie ma do siebie szacunku, to nikt nie będzie go do niej miał i tyle.
Odpowiedz
8Zgadzam się7Nie zgadzam się