popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Move Federation: Konferencja 2, zakład Team Gola i Team Boxdel

Konferencja Move Federation #2: Zakład o 60 tys. zł między...

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, Własne, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,19.11.2022 08:00

Druga konferencja Move Federation już za nami. Czego dowiedzieliśmy się na przedmeczowej rozmowie z zawodnikami? Czy ktoś porządnie przydymił?

18 listopada odbyła się druga konferencja Move Federation. Jeżeli nie wiecie, o czym mowa: jest to federacja walk influencerów, ale nie freak fightowa, a piłkarska. Tak, influencerzy grający w piłkę nożną. Czy to nie brzmi cudownie? Byliśmy już świadkami pierwszej konferencji i ogłoszenia zawodników. Teraz przyszedł czas na drugie, przedmeczowe pokazanie zawodników.

Move Federation. Druga konferencja

Oto druga konferencja, czyli… co jeszcze moglibyśmy się dowiedzieć? Piłkę znamy, zasady gry także. To co jeszcze mogliby wyjaśnić? Tak naprawdę to nic.

Ale i tak, fajnie odświeżyć sobie nazwiska, które pojawią się na murawie w sobotę. Jeśli chcecie to zrobić w szczegółach, to zapraszam was do wcześniejszego tekstu.

Move Federation, zmiany w składach

Szok, niedowierzanie, szok: teamy influencerów zmieniły się. Czy znacząco? Niezbyt. Mamy kilka nowych twarzy, niektóre osoby musiały odejść ze względu na zdrowie. Największą zmianą jest pojawienie się Pawła Tybori w drużynie Wojtka Goli. Guzik miał skręcić kostkę. Chociaż dużym zaskoczeniem (dla niektórych) będzie brak Amadeusza Roślika "Ferrariego".

Tak naprawdę, to jeden z najmocniejszych składów najpewniej będzie mieć Gola, Tromba lub Ekipa WK. Chociaż Boxdel ze swoim zespołem złożonym z m.in. Czvnijka.

Druga konferencja była przyjemna. I był zakład o wielką kasę!

Trudno do czegoś się przyczepić. Na konferencji nie było - znanych nam z federacji freak fighetowych - dymów, poza śmieszkowaniem z Crushera, czyli Kacpra Błońskiego i przepychankami słownymi niektórych osób. Testy skilli były ciekawym, acz nie za bardzo wnoszącym cokolwiek dodatkiem do formuły konferencji z influencerami.

Move Federation, konferencja 2, ekipa WK podczas wyzwań
Move Federation, konferencja 2, ekipa WK podczas wyzwań (Oliwier Nytko , Własne red. Vibez)

Dla przykładu, Team Crusher czy Ekipa WK miała za zadanie strzelać do ogromnej tarczy... piłką. Takie jakby rzutki! A jednym z wyzwań dla mieszanych zespołów Team X i Natsu był sprawdzian szybkości reakcji na specjalnej maszynie:

Move Federation, konferencja 2: wyzwania Team X i Natsu World
Move Federation, konferencja 2: wyzwania Team X i Natsu World (Oliwier Nytko , Własne red. Vibez)

Chociaż! Na poprzednim cage’u/spotkaniu z osobami z Move na kanale Fame MMA doszło do zawiązania umowy: jeżeli zawodnicy wygraliby z przewagą 10 pkt., to drużyna przegrana miałaby przelać sporo grosza przeciwnej drużynie.

Jeżeli nic się nie zmieni, to Gola zawalczy z Boxdelem o 60 tys. złotych.

DYMY TEAM BOXDEL VS TEAM GOLA

Dla przypomnienia: Move Federation. Kiedy się odbędzie?

I aby każdy jeszcze raz mógł sobie sprawdzić: piłkarska gala Move Federation odbędzie się już 19 listopada o godzinie 20:00. PPV zakupicie na stronie move-federation.tv. A jeżeli chcecie wbić na wydarzenie - bilety na wydarzenie się dostępne w na ww. stronie.

To co, ktoś chętny na wydarzenie piłkarskie z influencerami?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach