popkultura
Wersow straciła ogromną kwotę. Tej afery nigdy nie zapomni
Move Federation: PPV i bilety.

Move Federation: PPV i bilety. Gdzie i kiedy odbędą się piłkarskie starcia influencerów?

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, Move Federation, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.11.2022 14:03

Czekacie na pierwsze rozgrywki Move Federation? PPV jest już dostępne, tak samo, jak możliwość wykupienia biletów na wydarzenie. Gdzie dokładnie odbędą się mecze influencerów? Ile to kosztuje?

Jeżeli otrząsnęliście się z amoku po Fame MMA 16, to mam dla was przypominajkę: już za chwilę, bo w drugiej połowie listopada, swoją pierwszą… galę (?), będzie miało Move Federation, czyli nowa federacja parapiłkarska z udziałem influencerów.

Move Federation: Zasady, PPV, cena. Gdzie kupić? Jak oglądać?

Dokładnie o godz. 20 19 listopada rozpoczną się pierwsze rozgrywki "wizji piłki nożnej przyszłości", jak opisuje zawody strona internetowa Move Federation.

Jakie będą zasady rozgrywki?

"Boisko będzie miało kształt owalu o wymiarach 45 metrów długości oraz 20 metrów szerokości. Na każdym z jego końców staną bramki. Mecze będą rozgrywane w systemie dwóch połów po 10 minut" - czytamy na stronie internetowej Move Federation - "W każdej drużynie będzie występować sześciu graczy. Nie przewidujemy zmian oraz rezerwowych. Kiedy zawodnik postanowi opuścić plac gry lub dozna kontuzji, drużyna będzie musiała poradzić sobie bez niego".

trwa ładowanie posta...

W zespołach, które pojawią się na pierwszych meczach, znaleźli się m.in. Boxdel, Natsu, Bandura czy Monika Kociołek.

Jak będzie można obejrzeć rozgrywki influencerów? Są dwie opcje. Jedną jest PPV. Dostęp wykupujemy tak samo, jak na Fame MMA czy High League. Wchodzimy na stronę move-federation.tv, rejestrujemy/logujemy się i wykupujemy PPV.

Cena PPV to 33,33 zł. Transmisja odbywa się w 1080p.

trwa ładowanie posta...

Jest możliwość obniżenia ceny PPV o 10 złotych. Tu jest haczyk, bo żeby zaoszczędzić 10 zł trzeba wydać... aż 39,99 zł. W KFC dostępny jest Move Box, czyli zestaw sześciu Hot Wingsów i sześciu Stripsów, w którym znajduje się unikalny kod -10 zł na transmisję Move Federation.

Drugą opcją jest obejrzenie wydarzenia na żywo.

Move Federation. Bilety na widowisko w Arenie Gliwice

Jeżeli będziecie chcieli obejrzeć parapiłkarskie poczynania influencerów, to może na żywo? Move Federation odbędzie się w Arena Gliwice. Bilety na wydarzenie są płatne  i możecie je dorwać na portalu eBilet. Ceny rozpoczynają się od 50 złotych, a cena biletu VIP może wynieść nawet 700 zł.

Move Federation: bilety na Arenia Gliwice, stan na 8/11
Move Federation: bilety na Arenia Gliwice, stan na 8/11 (eBilet)

Bilety jeszcze nie zostały wyprzedane, aczkolwiek ich spora część już znalazła  nabywców. Wygląda więc na to, że należy się pośpieszyć.

trwa ładowanie posta...

Pojawicie się na Move Federation?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 33
  • emoji ogień - liczba głosów: 27
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 36
  • emoji smutek - liczba głosów: 15
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 28
Komentarze (0)
arrow
Feministyczny hymn na TikToku. Premiera "Labour" Paris Palomy