popkultura
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
Patrycja Mołczanow z niepokojącymi Stories

Patrycja Mołczanow i niepokojące Stories. Nitro się martwi

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.01.2023 16:00

Patrycja Mołczanow, gwiazda Team X2, zaczęła dodawać niepokojące Stories i nagrania na TikToka. Fani martwią się o jej zdrowie psychiczne. "To całe influencerstwo to często uśmiech na twarzy, gdy trzeba, ale i zdychanie od środka poza kamerami. Nie pierwszy raz to widzę, pewnie nie ostatni" - komentuje Nitro.

Pamiętacie jeszcze Team X2? To jeden z najlepszych dowodów na to, że można osiągnąć ogromną sławę w sieci w kilka miesięcy. Wystarczy do tego agencja, trochę sprawdzonych pomysłów i piosenki. Bo TeamX2 to grupa influencerów, która ma na koncie bardzo dużo viralowych piosenek, w tym kilka wpadek, jak np. przekręcenie "Hasta la vista".

Jedną z najbardziej znanych postaci z Team X2 jest Patrycja Mołczanow. Z influencerką ostatnio dzieje się chyba coś złego.

Patrycja Mołczanow z niepokojącymi materiałami

Na Stories Mołczanow około godziny 21:30 w czwartek - 19 stycznia - trafiły niepokojące kafelki. Nagranie zostało usunięte, ale jedno zdjęcie z podpisami nadal wisi na jej koncie.

- Muszę się podzielić z wami wszystkimi. Mówię wam to teraz, że przed chwilą poszłam sobie normalnie na trening i musiałam wyjść, bo nie wiem, co jest grane. Strasznie mnie tak boli od środka wszystko, ale nie wiem. Strasznie czuję się źle. Nie wiem czemu, naprawdę - mówiła zapłakana Mołczanow.

trwa ładowanie posta...

Potem dodała fotkę z podpisem: "będę żałowała pewnie tego story, jak się ogarnę, ale czuję się ostatnio strasznie niezrozumiała". Tej fotografii też już na jej koncie nie ma.

A jedyny kafelek, który nadal wisi na jej Stories, to tylko napis: "to ja dzisiaj -> 💔".

Na TikToku influencerka dodała krótkie nagranie, na którym widzimy, jak płacze. Jest też podpis: "przepraszam, ale mam dzisiaj okropny dzień":

trwa ładowanie posta...

Internauci martwią się o Patrycję Mołczanow

Można powiedzieć, że internet podzielił się na dwa obozy. Fani - szczególnie na TikToku - współczuli Patrycji i starali się okazać jej wsparcie.

"nie jestem fanka temu x ale jesteś jedyną, która wyglada że mówi prawdę szkoda mi cię, serio trzymaj się" - pisze jedna internautka.

"trzymaj się patka 🥺❤️‍🩹wszystko będzie dobrze 🥺uwielbiamy cię i zawsze jesteśmy przy tobie 🥺🥺❤️‍🩹" - dodaje inna.

"Kochana trzymaj się.. Masz nasze 100% wsparcie! 💗 Nie poddawaj się, bo jesteś cudowna Patka" - przekazuje słowa wsparcia kolejna.

Na Twitterze pojawiły się krytyczne głosy wobec Agencji Spotlight, która - według fanów influencerki - powinna oferować jej wsparcie, czy pomoc psychologiczną.

Tak twierdzi nawet sam Sergiusz Górki, znany jako Nitro:

"Dziwi mnie, że ich agencja tak zaniedbuje twórców. To nie pierwszy raz, gdy ktoś woła o pomoc randomowych ludzi, a przecież mają sztab ludzi, który powinien im oferować wsparcie chociażby psychologa, a nie tylko shopee na Instagrama, by zgarnąć % z deala" - napisał na Twitterze Nitro. I dalej dodał: "Myślę, że to też może zobrazować postronnym osobom, że te całe influencerstwo to często uśmiech na twarzy, gdy trzeba i zdychanie od środka poza kamerami. Nie pierwszy raz to widzę, pewnie nie ostatni"

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"Polecałbym w takim momencie wziąć kogoś bliskiego i z nim porozmawiać o tym, co Ci siedzi w głowie, a nie nagrywać to do internetu" - radzi streamer Nervarien.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Mołczanow zdaje się znowu przechodzić przez trudniejsze chwile. Wygląda to, jak powtórka sprzed kilku miesięcy, gdy odeszła z Natsu World. Jeżeli ktokolwiek powie, że jest to drama/atencyjne zachowanie robione wyłącznie pod zasięgi, proszę o wykonanie przez taką osobę tzw. "prośby Najmana ze ścianą".

Problemy ze zdrowiem - w tym zdrowiem psychicznym - to nie temat do żartów, ani spekulacji. Pati powinna - jeżeli tego jeszcze nie zrobiła - poszukać pomocy specjalistów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia kręci z Kacprem Błońskim? Internetowe swatki w akcji