popkultura
Tekst polskiej piosenkarki na maturze z polskiego. Artystka wątpi, że zdałaby egzamin
Patrycja Mołczanow odeszła z Natsu World

Patrycja Mołczanow odeszła z Natsu World: "Nie czujemy jej braku"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.10.2022 11:00

Patrycja Mołczanow nie jest już w Natsu World, grupie influencerki Natsu. Zapowiada, że niedługo wyjawi powody. Co się tam wydarzyło?

Natsu World jest grupą influencerki Natalii Kaczmarczyk "Natsu", która zdobyła popularność poprzez uczestnictwo w Team X1 i Team X2. Natsu osoby do swojego zespołu - "doroślejszego od Team X" - znajdowała wśród własnych znajomych oraz w trakcie castingów. W pewnym momencie do Natsu World doszła uczestniczka Team X2 (zaznaczę, X2 zakończyło się w pierwszej połowie 2022 roku) -  Patrycja Mołczanow. Pojawiła się w kilku odcinkach i słuch o niej zaginął.

Patrycja Mołczanow w Nastu World

Słuch o niej zaginął, ale jedynie w grupie Nastu World. Bo Patrycja nadal dodaje włąsne zdjęcia i tiktoki. Nie z Natsu World, a z m.in. swojego domu rodzinnego czy Lizą, influencerką, którą mogliście poznać dzięki streamerowi Franio.

trwa ładowanie posta...

Sporo osób podejrzewało, że coś "nie pykło", nie zagrało pomiędzy Natsu (World?) a Patrycją w nowym otoczeniu. Zebo (loffka) trafnie przewidział, że Mołczanow odeszła z ekipy. A co się stało?

Dlaczego Patrycja Mołczanow odeszła z Nastu World?

Nowy odcinek Natsu World opowiada o krótkim członkostwie Patrycji w Natsu World. Dowiadujemy się, że nikt w zasadzie nie wie, dlaczego doszło do odejścia influencerki po kilku odcinkach.

- Do dzisiaj nie wiem, co takiego się zadziało, że Patrycja na samym początku była bardzo szczęśliwa, że weźmie udział. Po czym po dwóch filmach, w których wzięła udział, po prostu przestała się angażować - przekazała Natsu.

Odrobinę więcej dodał Dominik, jej chłopak (?):

- Zdecydowała, że jakby chce się wyprowadzić z naszego natsuwordowskiego domu, ponieważ ma inne plany i nie może pogodzić mieszkania w naszym projekcie, łącząc to ze swoimi osobistymi planami i rozwojem kariery - przekazał.

- Patrycji nie ma w projekcie, ale nie czujemy jej braku - podsumowała Nastu.

Cały odcinek sprawdzicie tutaj:

PATRYCJA ODCHODZI Z NATSU WORLD

Odejście Mołczanow z Natsu World. Coś mi tu nie pasuje

Moi drodzy, moi kochani: wszystko to może być akcją marketingową. Są to spekulacje, dlatego nie traktujcie tego zbyt poważnie. Dlaczego tak sądzę? Pamiętacie Godface Killa? To były chłopak Natsu, który wypuścił genialną piosenkę o Natalii. Jego plany o wydaniu kolejnych singli (?) najpewniej zostały zburzone przez wybuch wojny w Ukrainie.

trwa ładowanie posta...

Ale wiecie, tak kompletnie przypadkowo, kto od 21 września 2021 roku posiada 20 proc. udziałów w firmie Natsu - Natsu World? Jej były chłopak, Bartłomiej Wylężek. Nagrywał o Natsu, miał to robić za jej plecami (?), a ponadto, całkiem przypadkowo, posiada sporo udziałów (tylko o 10 proc. mniej, niż sama Natalia!) w jej firmie.

Natsu World, wspólnicy
Natsu World, wspólnicy (rejestr.io)

Ponadto, Patrycja przeszła w tryb dodawania kilku tiktoków w jeden dzień. Dlaczego? Ano, najpewniej korzysta ze zwiększonych zasięgów , bo gdy Natsu robi z czegoś dramę, to trzeba płynąć na tej zasięgowej fali:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Patrycja Mołczanow wyjaśni dlaczego odeszła z Natsu World

Chwilę po wypuszczeniu filmu Natsu World, Patrycja dodała Stories z odnośnikiem do tajemniczego użytkownika Instagrama "user00770700" - ten ma ustawione konto jako prywatne. W trakcie pisania tego tekstu, nie dodaje żadnych znajomych.

Stories Patrycji Mołczanow
Stories Patrycji Mołczanow (Instagram)
Stories Patrycji Mołczanow
Stories Patrycji Mołczanow (Instagram)

Mołczanow po następnych kilkunastu godzinach dodała Stories, gdzie zapowiada, że "wszystko wyjaśni":

"Kochani, dużo się ostatnio dzieje w internecie wokół mojej osoby, już niedługo wszystko Wam wyjaśnię. Będziecie mogli poznać mój punkt widzenia w tym temacie" - przekazała na Stories w sobotę 15 października.

Patrycja Mołczanow zapowiada wyjaśnienia
Patrycja Mołczanow zapowiada wyjaśnienia (Instagram)

Moje przewidywania? Patrycja może zaraz ogłosić nowy projekt. Albo coś innego, ale dużego, co będzie z nią związane.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Komentarze (0)
arrow
Będzie piąty sezon "Wiedźmina"? Informacje z dobrze poinformowanego źródła