Kłótnia sąsiedzka przez odkurzanie

Nękanie przez odkurzanie? Kłótnia sąsiedzka poszła w viral

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
05.07.2024 13:15

Sąsiedzi potrafią być jednocześnie zbawieniem i udręką. Z jednej strony mogą nam pomóc w każdej chwili, z drugiej stanowić uciążliwe towarzystwo, które czepia się o każdą małą rzecz. Jedna z użytkowniczek TikToka przekonała się, jak sąsiedzi potrafią uprzykrzyć życie. Kłótnia o odkurzacz, poniosła się w mediach społecznościowych.

Mieszkanie w bloku ma wiele zalet. Po pierwsze, dostępność do sklepów, parków, atrakcji. Wszystko znajduje się blisko, nie trzeba martwić się godzinnymi dojazdami. Po drugie, bezpieczeństwo. Złodzieje o wiele rzadziej zdecydują się na obrabowanie mieszkania, niż wolno stojącego domu. Dodatkowo coraz popularniejsze stają się osiedla strzeżone, na które o wiele trudniej dostać się włamywaczom.

Niestety, mieszkanie w bloku niesie ze sobą również wiele wad. Należą do nich bez wątpienia głośni lub uciążliwi sąsiedzi, płaczące dzieci czy regularnie szczekające psy. O tym, jak bardzo uciążliwe potrafią być osoby mieszkające w tym samym bloku, przekonała się jedna z użytkowniczek TikToka o pseudonimie "bloondi21". Nagrała film, który na ten moment obejrzało ponad trzy mln osób. Pokazuje, jak jedna z sąsiadek ma do niej pretensje, że odkurza.

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Sąsiedzką kłótnię o odkurzacz obejrzały trzy mln widzów

W poniedziałek 1 lipca na profilu "bloondi21" na TikToku ukazał się film. Dziewczyna pokazała na nim, jak odkurza o godz. 20:45 we własnym mieszkaniu. Jej zachowanie nie spodobało się jednej z sąsiadek. Starsza kobieta odwiedziła młodszą mieszkankę bloku. Zwróciła jej uwagę, że według niej jest aktualnie czas odpoczynku, dlatego nie życzy sobie, aby ta korzystała z odkurzacza. Dziewczyna wyśmiała sąsiadkę.

trwa ładowanie posta...

Do starszej pani nie docierały argumenty, że nie ma jeszcze godz. 22:00, więc nie obowiązuje jeszcze cisza nocna. Sąsiadka uważała, że skoro ona chce odpocząć, to dziewczyna nie powinna odkurzać swojego mieszkania. Dodała również, że "kiedyś był spokój w tej klatce". Można więc domyślać się, że nikt nie decydował się na sprzątanie późnym wieczorem, chociażby po powrocie z pracy.

Starsza pani ma w sobie wiele werwy. Zaczęła grozić młodszej kobiecie, że uderzy ją drzwiami w twarz, ponieważ ta nie ma zamiaru przestać odkurzać. Dodatkowo powiedziała, że nie ma zamiaru się poddać i zrobi wszystko, aby w klatce na zawsze zapanował spokój. Komentarze pod filmem są jednoznaczne. Wszyscy internauci zgodzili się, że skoro nie było 22:00, dziewczyna miała prawo odkurzać w swoim mieszkaniu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 198
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 21
  • emoji kupka - liczba głosów: 62
Normalny,zgłoś
ciekawe jak by to odebrała bedąc na kacu po imprezce jak by sasiadka odkurzała. Azreszta skund una jest
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Mał Gocha,zgłoś
Jest jeszce coś takiego hak regulamin spółdzielni mieszkaniowej. U nas po 19 jest zakaz używania sprzętu, który powoduje nadmierny hałas.
Odpowiedz
5Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Hanna,zgłoś
Jeśli to nie ustawka, to dziewczyna udostępnia wizerunek sąsiadki zapewne bez jej zgody. Sposób w jaki rozmawia ze starszą kobietą jest odrzucający. Może czy nie może odkurzać o tej godzinie- po co takie dyskusje, można było grzecznie, jednak przeprosić, wytłumaczyć, że naprawdę nie ma kiedy itd. a nie z wyżyn tiktokerki wygłaszać takie teksty, płaskim głosem tandeciary. Modny jazgotliwy piesek do tego...nie chciałabym tej blondi w sąsiedztwie. Często się przeprowadzam że względu na swój zawód i nigdzie nie zostawiam po sobie złego wrażenia. Mam wielkiego psa i zawsze się dziwią, że go nie słychać. Nie odkurzam po 20. Silikonowa szczotka jest dobra, daje radę z sierścią, a mam jeszcze dwa koty, rozumiem, że ktoś właśnie wypoczywa, ogląda, czyta, śpi.. trochę empatii, dziewczyno. W samym tonie słychać, że to ty uważasz się za pępek świata.
Odpowiedz
21Zgadzam się9Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 186
Komentarze (186)
Powrót