Oskar Szafarowicz atakuje twitterowe Julki

Oskar Szafarowicz w natarciu. Działacz PiS atakuje "Julki z Twittera"

Źródło zdjęć: © Twitter: Szafarowicz2001 / Licencjodawca
Weronika Paliczka,
10.04.2024 10:00

Echa wyborów samorządowych nie milkną. Jedni kandydaci przygotowują się do drugiej tury, inni świętują swój sukces. Przegrani dopatrują się źródła porażki w różnych miejscach. Oskar Szafarowicz atakuje natomiast internautki, które zagłosowały niezgodnie z jego wymaganiami.

Ostatnie kilka miesięcy w polskiej polityce naznaczone jest wiatrem zmian. Wszystko zaczęło się od wyborów parlamentarnych, po których władza przeszła z rąk Prawa i Sprawiedliwości w ręce Koalicji Obywatelskiej. Od tego czasu w polityce ogólnopolskiej nastąpił szereg zmian, jednak na szczeblu lokalnym wszystko pozostało bez zmian. Dopiero wybory samorządowe miały ponownie rozdać karty lokalnym władzom. Jak to zwykle przy tego typu okazjach bywa - są wygrani i przegrani.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Oskar Szafarowicz atakuje użytkowniczki X

Jednym z przegranych wyborów samorządowych jest Oskar Szafarowicz. Działacz Prawa i Sprawiedliwości startował do Rady Miasta Warszawa w okręgu drugim. Młody polityk zajął zaszczytne, ostatnie miejsce na liście wyborczej. Ostatecznie rola radnego nie była pisana Szafarowiczowi, który uzyskał wynik 2462 głosów. Drugi najlepszy z ramienia PiS, jednak niewystarczający, aby dostać się do Rady Miasta.

Oskar Szafarowicz najwidoczniej szukał powodu, aby dać upust swojej złości. Padło na wpis internautki na X, która napisała: "dziewczyna mieszkająca na wsi, będąca najdalej w miasteczku obok, które jest dla niej metropolią i chwali się, że głosuje na PiS, bo dają jej mamie 500+ dla jej młodszej siostry i ona może się uczyć angielskiego dzięki temu".

Oskar Szafarowicz jest wściekły na "Julki"

Politykowi nie spodobał się szyderczy ton wpisu, postanowił więc się do niego odnieść. Oburzony Szafarowicz napisał: "Wyobrażacie sobie?! Młoda Polka ze wsi głosuje na partię, dzięki której wzrósł poziom życia jej rodziny, a młodsza siostra może wreszcie realizować swe aspiracje i zdobywać nową wiedzę i umiejętności językowe. Twitterowe Julki zdążyły już w komentarzach użyć wszystkich narracyjnych słów-kluczy, wpajanych im przez lewicowo-liberalne media: CIEMNOTA, ŚREDNIOWIECZE, PLEBS, BIEDOTA, ZAKOMPLEKSIONY WSCHÓD! Wzrost poparcia dla PiS aż o 8 punktów wśród młodych wyborców obudził w libkach wszelkie demony".

Szafarowicz we wpisie uderzył w "Julki", czyli wyborczynie Lewicy, które prześmiewczo nazywane są "Julkami" przez zwolenników prawicy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 30
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 84
ryżyser,zgłoś
Podobno miał grać Bohuna tylko ta rola była dla niego za mało męska
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Starzec,zgłoś
Dzieciaku opanuj się !!! Każdy głosuje jak chce !!!
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
rocco,zgłoś
A on już odbył pierwszy stosunek
Odpowiedz
13Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 41