Afera brokułowa na TikToku

Afera brokułowa na TikToku. Internauci podzieleni

Źródło zdjęć: © TikTok - Red Lipstick Monster / TikTok
Natalia Witulska,
16.01.2024 12:30

Influencerka Red Lipstick Monster podzieliła internautów. Wszystko przez film, na którym pokazuje, jak robi piegi za pomocą brokułu.

Red Lipstick Monster to jedna z najpopularniejszych influencerek makijażowych w Polsce. W poniedziałek 15 stycznia udostępniła film na TikToku, w którym sprawdza, czy da się namalować piegi, używając do tego popularnego warzywa. Internauci w komentarzach podzieleni.

Red Lipstick Monster i brokułowe piegi

W internecie możliwe jest dosłownie wszystko. Raczej nikt nie spodziewał się, że w mediach społecznościowych wybuchnie afera brokułowa. A jednak! Influencerka Red Lipstick Monster wywołała wiele emocji wśród internautów. Sprawdziła, czy możliwe jest namalowanie piegów używając warzywa.

trwa ładowanie posta...

Ku zdziwieniu influencerki okazało się, że brokuł daje radę przy malowaniu piegów. Red Lipstick Monster użyła dwóch brązerów i stworzyła urocze plamki na policzkach.

Komentarze pod filmem Red Lipstick Monster

Film Red Lipstick Monster wywołał sporo emocji. W komentarzach można znaleźć zarówno pochlebiające, jak i krytykujące influencerkę opinie. Niektórzy zachwycają się sposobem na piegi, inni zwracają uwagę na marnowanie świeżego oraz dobrej jakości brokułu.

Negatywne komentarze pod filmem RLM
Negatywne komentarze pod filmem RLM (Internauci , TikTok)
Pozytywne komentarze pod filmem RLM
Pozytywne komentarze pod filmem RLM (Internauci , TikTok)

Przyznajemy, że nie spodziewaliśmy się afery brokułowej na polskim TikToku. Mamy nadzieję, że Ewa Red Lipstick Monster po prostu umyła warzywo, a później je zjadła.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6