Nastoletni Konfederata daje związkowe porady: "te kobiety to największy red flag"
Bartosz Nowak jest liderem młodzieżówki Konfederacji z Opola. Kiedyś proponował karę śmierci dla osób, które zdecydują się na aborcję, dziś szczuje na kobiety.
Kim jest Bartosz Nowak? To nazwisko może nie jest tak popularne w mediach, jak Oskar Szafarowicz, aczkolwiek może się to prędko zmienić. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych wpisów lidera Korony Młodych - młodzieżówki Konfederacji.
Podobne
- Jak wygląda podział obowiązków w domu lidera Konfederacji? "Grałem w grę"
- Żona Korwina o wieku zgody. Podziela poglądy męża?
- Młody Konfederata krótko. "Nie nadajesz się na kobietę, nic nie będę z ciebie miał"
- Konfederata chce zakazać aborcji z gwałtu. Ma "kontrpropozycję"
- Młody Konfederata zmiażdżony przez Żulczyka. "Pędzel ci jeszcze nie obrósł"
Na początku czerwca Bartosz Nowak proponował wprowadzenie kary śmierci dla kobiet, które dokonają aborcji. Działacz Konfederacji na tym nie poprzestał i podzielił się na Twitterze kolejnymi przemyśleniami, które są, delikatnie mówiąc, dość niepokojące.
Największe red flagi u kobiet - zdaniem nastolatka
Twitter Bartosza Nowaka może przyprawić o ciarki: szczucie na Ukraińców, chwalenie Grzegorza Brauna, homofobia i transfobia, używanie m-worda, a im dalej w las, tym gorzej.
Pomimo że młody działacz Konfederacji nie ma wielu obserwujących, jego zasięgi są naprawdę spore. Ostatnio Bartosz Nowak podzielił się przemyśleniami dotyczącymi kobiet, a jego tweeta zobaczyło 920 tys. osób.
Bartosz Nowak twierdzi, że jeżeli kobieta nie chce mieć dzieci, to jest to największy red flag i sygnał, że absolutnie nie warto się z nią wiązać. W tym kontekście zrównuje prawdziwą "kobiecość" i "męskość", uznając, że wyznacznikiem tych cech jest dążenie do założenia rodziny.
I cyk, wszyscy samotni, bezpłodni czy po prostu bezdzietni zostali zroastowani przez nastoletniego Bartosza Nowaka i pozbawieni wybranej tożsamości płciowej.
Obecnie Konfederacja ma ok. 10 proc. poparcia. Przy czym jest to poparcie również dla poglądów reprezentowanych przez osoby pokroju Bartosza Nowaka - nie tylko dla "fajnego programu ekonomicznego", który (tak dla przypomnienia) zakłada m.in. sprywatyzowanie służby zdrowia.
Popularne
- Amsterdam zaprasza na rave na autostradzie. 9 godzin mocnego techno
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- Maskotki Minecraft do kupienia w Biedronce. Ile kosztują?
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- Ile przetrwałbyś na platformie bez lajków? Daj się wciągnąć w fediwersum
- Uzależnił się od smartfona. Straszne, co stało się z jego głową
- Kawiaq nie przyznaje się do winy. Ruszył proces patostreamerów
- "Kocham cię". Justin Bieber w ogniu krytyki po słowach do 17-latki