Bartosz Nowak o kobietach

Młody Konfederata krótko. "Nie nadajesz się na kobietę, nic nie będę z ciebie miał"

Źródło zdjęć: © Twitter - Bartosz Nowak / Twitter
Natalia Witulska,
16.11.2023 10:15

Były członek młodzieżówki Konfederacji z Opola odpalił się na X (Twitterze). Bartosz Nowak powiedział kobietom, gdzie jest ich miejsce.

Bartosz Nowak to były lider młodzieżówki Konfederacji z Opola. Został usunięty z szeregów partii z powodu radykalizmu, który przekraczał standardy i tak skrajnie konserwatywnego ugrupowania. Nastolatkowi najwidoczniej marzy się popularność na miarę Oskara Szafarowicza, ponieważ często wyraża dość kontrowersyjne opinie. Postulował karę śmierci dla osób, które zdecydują się na aborcję, a także szczuł na Ukraińców i mniejszość LGBT. Tym razem poszedł o krok dalej. Powiedział kobietom, gdzie jest ich miejsce.

Nastoletni Konfederata zwięźle o kobietach

W środę 15 listopada młody sympatyk Konfederacji podzielił się swoimi przemyśleniami z obserwatorami na X. Bartosz Nowak poinformował internautów o planie, dzięki któremu możliwe będzie zniszczenie feminizmu. Nastolatek zaapelował, aby głośno mówić, co tak naprawdę myśli się o kobietach.

"Jeżeli my mężczyźni chcemy pokonać feminizm, zacznijmy mówić głośno i wyraźnie parę rzeczy: Nie chcesz sprzątać, nie chcesz prać, nie chcesz gotować, nie chcesz zmywać, nie chcesz mieć dzieci, to wiedz, że się nie nadajesz na kobietę. Bo nic z ciebie nie będę miał" - napisał Bartosz Nowak na X.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Pod wpisem młodego sympatyka Konfederacji próżno szukać pozytywnych komentarzy. Internauci tłumaczą Bartoszowi, że kobiety to nie praczki i opiekunki na etat, a partnerki, z którymi wspólnie układa się życie.

"Chłopczyku, kobieta nie jest praczką, kucharką, zmywarką. Ale możesz tego nie wiedzieć jeszcze. Obejrzyj mleko pod nosem, zajmij się szkołą - lepiej na tym wyjdziesz niż pie*****nie głupot na tym portalu" - napisał jeden z komentujących wpis Bartosza Nowaka.

trwa ładowanie posta...

"Jako osoba z 15-letnim stażem z jedną kobietą to powiem tyle, że jeżeli musisz coś KAZAĆ swojej partnerce, to nie będzie to udany związek, podział ról wyjdzie w sposób naturalny i nie zawsze jest taki, jak byśmy chcieli, to wychodzi w prozie życia, a nie ze sztucznych podziałów" - czytamy we wpisie innego internauty.

trwa ładowanie posta...

"Chłop będzie miał ciężkie zderzenie z rzeczywistością, jak wejdzie na rynek matrymonialny z takim podejściem. Sprowadzanie kobiety do roli materaca i sprzątaczki raczej się nie przyczyni do pokonania feminizmu, chyba że będziesz chciał sprzedawać kobiety jak w Afganistanie" - napisał jeden z komentujących opinię Bartosza.

trwa ładowanie posta...

Były lider młodzieżówki Konfederacji ma wyrobione zdanie na temat kobiet. Szowinistyczne wpisy Bartosza Nowaka przerażają jeszcze bardziej, gdy do człowieka dotrze, że chłopak ma zaledwie 17 lat.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 20
  • emoji kupka - liczba głosów: 48
Ania,zgłoś
Akurat w tej kwestii pełna zgoda z tym chłopcem. Kobiety powinny wrócić do tradycyjnych ról ... i niehybnie wrócą, gdy wybuchnie wojna.
Odpowiedz
9Zgadzam się9Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Robert,zgłoś
Skoro kobiety chcą mieć mężczyzn wyznających i praktykujących trafycyjne wartości męskie, to dlaczego złym jest wymaganie od kobiet tradycyjnych kobiecych wartości? Chcemy traktować siebie równo to to róbmy.
Odpowiedz
10Zgadzam się1Nie zgadzam się
Trochę racji ma.
Odpowiedz
7Zgadzam się5Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 61