Czvjnik rozwalił największe TNT na świecie

Czvjnik przesadził? Przerażeni ludzie dzwonili na policję

Źródło zdjęć: © Instagram - Czvjnik / Instagram
Natalia Witulska,
21.02.2024 13:30

Youtuber oraz influencer Czvjnik pochwalił się w mediach społecznościowych, że wysadził największe TNT na świecie. Odniósł się do artykułu lokalnego portalu. Informowano w nim, że głośny wybuch przestraszył mieszkańców.

Sebastian Czajewski, działający w sieci pod pseudonimem "Czvjnik", to polski youtuber oraz influencer. Na platformie YouTube zgromadził ponad milion subskrypcji. Na Instagramie obserwuje go natomiast 574 tys. osób. Udostępniane przez niego materiały osiągają świetne wyniki. Regularnie ogląda je kilkaset tysięcy widzów.

Czvjnik tworzy kontent skierowany raczej do młodszej widowni. Internauci często porównują go do Karola Wiśniewskiego "Friza", a także największego na świecie youtubera MrBeasta. Miniaturki filmów na kanale Sebastiana Czajewskiego są bardzo mocno inspirowane ww. influencerami. W mediach społecznościowych Czvjnik regularnie jest oskarżany o "kradzież" pomysłów na odcinki. We wtorek 20 lutego poinformował na Instagramie, że do najnowszego materiału wysadził największe TNT na świecie.

Ogromna eksplozja przestraszyła mieszkańców

We wtorek 20 lutego na portalu bielsko.info pojawił się artykuł. Poinformowano w nim, że dzień wcześniej, w poniedziałek 19 lutego w Iłownicy było słychać ogromny wybuch, który dość mocno przestraszył mieszkańców i postawił ich na nogi. Eksplozja była słyszalna również w okolicach innych wsi i miasteczek. Na niebie pojawiła się łuna światła, a na miejsce została wezwana policja. Na udostępnionym przez portal nagraniu widać, jak potężny był to wybuch.

Wybuch w Mnichu widziany z Iłownicy - 19.02.2024

Funkcjonariusze wezwani na miejsce zdarzenia wykluczyli pożar, który mógłby nastąpić po wybuchu. Mundurowi nie widzieli nigdzie ognia i szukali trochę po omacku, gdyż nie otrzymali dokładnej lokalizacji, w której doszło do eksplozji. Chcieli dokładnie ustalić, co się stało i czy nikomu nie stała się krzywda. Pamiętajmy, za naszą wschodnią granicą wciąż trwa wojna. Każdy niespodziewany wybuch oraz łuna na niebie sprawia, że ludzie panikują i boją się o zdrowie oraz życie.

Po dwóch godzinach od wybuchu policjanci ustalili, że w miejscowości Mnich, na terenie pow. cieszyńskiego, w lesie odbywały się zdjęcia do filmu. Jednym z elementów, który się w nim pojawił, była eksplozja. Na szczęście funkcjonariusze nie musieli nikogo zatrzymywać. Działanie ekipy filmowej były zgodne z prawem. Dodatkowo nad wszystkim czuwał profesjonalny pirotechnik. Mieszkańcy odetchnęli z ulgą i wrócili do swoich obowiązków.

Czvjnik odpowiedzialny za wybuch

Gdy o eksplozji zrobiło się głośno w mediach społecznościowych, youtuber Czvjnik zaskoczył wielu swoich obserwatorów. Na Instagramie udostępnił story, w którym napisał, że to on jest odpowiedzialny za niespodziewany wybuch, ponieważ wysadził największe na świecie TNT. Pokazał również krótkie nagranie, gdzie dokładnie widać skrzynkę z materiałami wybuchowymi.

Czvjnik odpowiedzialny za głośny wybuch
Czvjnik odpowiedzialny za głośny wybuch (Instagram - Czvjnik , Instagram)

Efekty wysadzenia największego TNT na świecie mamy zobaczyć w filmie, który Czvjnik udostępni w środę 28 lutego. W komentarzach na X internauci nie są zadowoleni z działania youtubera. Wielu z nich napisało, że Sebastian po raz kolejny kradnie pomysł na odcinek zza granicy. Dodatkowo nie podoba im się, że dla filmu na YouTube był w stanie przestraszyć wiele zwierząt oraz mieszkańców pobliskich wsi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Jestem za,zgłoś
Uważam że czajnik zrobił wszystko dobrze
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Góral,zgłoś
A przecież była informacja, że to na potrzeby filmu zainscenizowano wybuch.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się