amadeusz ferrari roślik
Apteka aresztowany. Napadł na Ferrariego, wpadł za dragi
Amadeusz Ferrari pokazał przemianę Nikoli i odniósł się do dramy z Fagatą

"Zdrada" Fagaty i glow up Nikoli. Amadeusz Ferrari ruszył do akcji

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,31.05.2023 12:00

Amadausz Ferrari, któremu zarzuca się żerowanie na Nikoli, pokazał pierwszą przemianę byłej dziewczyny Daniela Magicala. Opublikował też film odnoszący się do rzekomej zdrady Fagaty, którą wcześniej porównał do Nikity.

Nikola Biela po głośnej ucieczce od byłego patopartnera Daniela Magicala do Warszawy i imprezie z Julią Pelc, znaną jako Queen of the Black, trafiła pod skrzydła Amadeusza Ferrarierego. Jego wspólnik Roman Pogosjan "Trueman", który był zaangażowany w scam kryptowalutowy, obiecał, że zainwestują w dziewczynę 100 tys. zł.

- W ciągu siedmiu najbliższych dni zainwestujemy 100 tys. zł właśnie w Nikolę, w jej metamorfozę, zmianę i glow up. Zabierzemy ją również w podróż dookoła świata, żeby pokazać trochę więcej perspektyw - zapowiedział Trueman.

Pierwsze efekty metamorfozy Nikoli

W końcu zobaczyliśmy pierwsze efekty tej metamorfozy. - Mordeczki, więc metamorfoza rozpoczęta oficjalnie. Czekamy jeszcze na kamerzystę i będziemy przedłużać włoski, koloryzować, keratynowe prostowanie… Niedługo wjeżdżają usta, piersi, Gucci - relacjonował zadowolony Ferrari.

Nikola po przedłużaniu włosów
Nikola po przedłużaniu włosów (Instagram)

Nikita jest już po pierwszym etapie metamorfozy i choć na początku mogło się wydawać, że będzie blondynką, ostatecznie pofarbowano jej doczepione włosy na czarno.

trwa ładowanie posta...

Tymczasem wielu twórców commentary takich jak Wardęga, Gimper czy Konopskyy zarzucają Amadiemu bycie atencyjną hieną, która żeruje na dramie Nikity i Magicala. Druid uderzył też bezpośrednio w dziewczynę, nazywając jej zachowanie "skur****ństwem".

trwa ładowanie posta...

Ferrari odpowiada na rzekomą zdradę Fagaty

Amadeusz podłapał też od Nieuczesanej porównanie Nikity z Fagatą. Stwierdził, że "część zachowań Fagaty było dużo bardziej patologicznych niż to, że Nikola po prostu przebywała w tak ciężkim towarzystwie". Zapowiedział również, że ujawni, z kim Fagata zdradziła Stuarta Burtona, znanego jako Stuu.

Agata Fąk dosłownie wybuchła gniewem podczas transmisji z Wardęgą, gdy zauważyła relację Ferrariego. W międzyczasie pojawiły się głosy, że może chodzić o Żabsona. Wardęga szybko zweryfikował te domniemania, kontaktując się ze Stuu.

"Czy Fagata Cię zdradziła, gdy byliście razem tak, jak sugeruje to Ferrari?" - zapytał Druid.

"Nie, nie byliśmy razem akurat" - odpisał Stuu.

Wymiana wiadomości między Wardęgą a Stuu
Wymiana wiadomości między Wardęgą a Stuu (Instagram)

- Podczas mojego live’a Ferrari nagle się odpalił i zaczął wrzucać jakieś storiesy, że ma brudy na Fagatę, że ona zdradzała Stuu itd. Po livie zadzwoniłem do Stuu, zapytałem i się okazało, że Amadeusz farmazoni - wyjaśnił Wardęga.

Mimo to były Władca Piekieł opublikował na YouTube film zatytułowany "Z KIM FAGATA ZDRADZIŁA STUU!". W ciągu tego 7-minutowego nagrania Ferrari robi z siebie pajaca, tworząc fałszywą narrację, jakoby rzeczywiście miało dojść do zdrady. Przy okazji umywa ręce od całej afery.

Pod koniec filmu rzucił jednak najbardziej absurdalnym fejkiem, jaki mógł przyjść mu do głowy. - Wiem oficjalnie, z kim Fagata zdradzała Stuu... A mianowicie, był to Daniel Magical - oznajmił Ferrari, puszczając oko do widzów.

Z KIM FAGATA ZDRADZIŁA STUU ! (WARDĘGA, NIKITA, FAGATA, AMADEUSZ FERRARI)

W filmie udziela się również Natan Marcoń, który oprócz sugestii, że Fagata zdradziła Stuu z trzema randomami i raperem o niebieskich włosach, nie wnosi nic ciekawego. Pierzasty miał się tego dowiedzieć od jej "koleżanki". Oczywiście jego słowa należy brać z dużym dystansem.

Nawet jeśli Fagata gadała o zdradach z jakąś "koleżanką", mogła to zrobić jedynie, by jej zaimponować i podtrzymać swoją opinię bad bitch. Tymczasem jak pokazał odcinek GOATS z udziałem Fagaty, dziewczyna wcale nie ma takiej pewności siebie w relacji z mężczyznami, jak to przedstawia w fikcyjnym świecie influencerów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Nikita w końcu to zrobiła. Po włosach przyszedł czas na usta