Amadeusz Ferrari rozwścieczył Fagatę

Ferrari uderza w Fagatę. Drama obudziła nawet jej byłego Stuu

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,30.05.2023 15:45

Drama Nikoli Bieli i jej byłego patopartnera Daniela Magicala wciąga kolejne osoby. Tym razem oberwało się Fagacie, która została zrównana z Nikolą przez Amadeusza Ferrariego. Afera tak sroga, że Wardęga zadzwonił do Stuu, by ją wyjaśnić.

Podsumujmy w skrócie ostatnie wydarzenia, bo było ich tyle, że trudno się połapać. Nikola Biela "Nikita" po głośnej ucieczce do Warszawy od byłego patopartnera Daniela Magicala i imprezie z Julią Pelc, znaną jako Queen of the Black, trafiła pod skrzydła Amadeusza Ferrarierego.

Były Władca Piekieł i jego wspólnik Trueman w nagraniu z udziałem Nikity zdradzili, że zamierzają zainwestować w nią 100 tys. zł. Metamorfoza dziewczyny już trwa - o czym Ferrari poinformował w mediach społecznościowych.

Wardęga potępił zachowanie Nikoli

Sylwester Wardęga odniósł się do całej akcji na Twitterze, krytykując w mocnych słowach zachowanie Nikity. "Byłem neutralnie nastawiony do Nikoli, ale ona dla rozgłosu zrobi chyba wszystko. Zasięgi zawdzięcza Magicalowi, a jednak bez skrupułów dwa dni po rozstaniu planuje live z jego największym wrogiem (Rafoniksem - przyp. red.). Liczby będą się zgadzać, ale bez źródełka szybko zaczną lecieć w dół… a wraz z nimi spadnie ilość nowych 'przyjaciół'" - napisał Druid.

trwa ładowanie posta...

"Magical jest, jaki jest i nie jestem fanem tego contentu, ale to jak zachowuje się Nikola to jednak skur****ństwo" - skwitował Wargęda.

Ferrariemu te słowa nie przypadły do gustu. Zapowiedział powołanie własnego kanału commentary i odniósł się do całej sytuacji w następujących słowach:

- Muszę wam wytłumaczyć, dlaczego zakładam kanał commentary i dlaczego będzie to jedyne obiektywne spojrzenie na sytuację, a mianowicie Sylwester Wardęga, którego bardzo lubię i szanuję, opublikował, że "skur****ństwem jest to, że Nikola zrobi live’a z Rafonixem". Nikola nigdy nie miała konfliktu z Rafonixem i ustaliła poza kamerami, żebyśmy dzisiaj nie rozmawiali w ogóle o Danielu. Dzisiaj na live Daniel będzie tematem tabu. Dodatkowo Nikola powiedziała, że nie będzie prała żadnych brudów Danielowi Magicalowi i nie będzie niszczyła mu życia, a mogłaby to zrobić w pół sekundy - powiedział Ferrari.

trwa ładowanie posta...

Nagle do dramy dołączyła Nieuczesana, która porównała Nikitę do Fagaty. "Czym się różni Nikola od Fagaty? Obie wykorzystały facetów, a po zerwaniu zaczęły oczerniać ich w necie i chwytać się kolejnych popularnych osób. Widzę różnicę tylko w tym, że Fagata już była w FAME i GOATS, a Nikola jeszcze nie" - napisała Nieuczesana na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Ferrari rozwścieczył Fagatę

Zestawienie Nikity z Fagatą podłapał Ferrari. W tym samym czasie Sylwester Wardęga prowadził live’a z udziałem Fagaty, w którym omawiali aktualne wydarzenia - w tym m.in. dramę Nikoli czy aferę HIGH League.

- Oglądałem kawałek live’a Sylwestra Wardęgi. Była tam Fagata. Ja tam do Fagaty nigdy nic nie miałem, ale troszeczkę widzę, że krytykuje tutaj Nikolę, czuje się od niej lepsza, nazywa ją patologią. Wiadomo, że część zachowań Fagaty było dużo bardziej patologicznych niż to, że Nikola po prostu przebywała w tak ciężkim towarzystwie. Postanowiłem zrobić na livie takie porównanie obu pań - nie jest to nic personalnego - zapowiedział Ferrari.

trwa ładowanie posta...

- Oraz breaking news, o którym nikt nie wie… Ciekawostka z kim Fagata zdradzała Stuu - dodał na koniec Ferrari.

Fagata w trakcie rozmowy z Wardęgą wyłapała, że Ferrari wyciąga na nią niepotwierdzone brudy. Influencerka dosłownie wpadła w szał i puściła srogą wiązankę w stronę Ferrariego, stanowczo zaprzeczając pomówieniom o zdradę.

- Nigdy w życiu nie zdradziłam Stuarta, nigdy w życiu nie zdradziłam Stuarta, nigdy w życiu. Co to w ogóle jest za pie***lenie jakichś głupot spie***lonych. Ten gościu nic o mnie nie wie. Nikogo nie zna, kogo ja znam. Nigdy w życiu nie zdradziłam Stuarta, nigdy w życiu nie zdradziłam Stuarta. I tyle. A jak będzie pie***lił jakieś farmazony o jakimś moim życiu łóżkowym, to też k***a dostanie pozew, bo ja nic nie powiedziałam. Ja skomentowałam sytuację, która jest w internecie. [...]

trwa ładowanie posta...

- Zresztą, czy ja powiedziałam, że ona jest patologią? Powiedziałam, że żyła w patologii. Zamknij, k***a mordę, bo to już jest k***a jakaś pie***lona przesada. [...] Byłam w ch*j zakochana w Stuarcie. Miałam w ch*j problemy po naszym związku i nigdy k***a w życiu nikogo nie zdradziłam. W ch*j nie toleruje zdrady i nie życzę sobie pie***lenia takich rzeczy. Możesz sobie, k***a, porównywać co chcesz. Możesz mojego ch*ja porównywać do twojego, ale k***a, zamknij mordę. Co za c*el je**ny! - skwitowała Fagata, rzucając słuchawkami i opuszczając miejsce transmisji.

DRAMA FAGATA - FERRARI NA LIVE WARDEGI

Stuu zaprzecza pomówieniom o zdradę

Po tej pełnej złości i wulgaryzmów transmisji Wardęga skontaktował się ze stroniącym obecnie od aktywności w sieci Stuu, by raz na zawsze zakończyć pomówienia Fagaty o zdradę.

"Czy Fagata Cię zdradziła, gdy byliście razem tak, jak sugeruje to Ferrari?" - zapytał Druid.

"Nie, nie byliśmy razem akurat" - odpisał Stuu.

Wardęga nagrał również wyjaśnienia w tej sprawie. - Podczas mojego live’a Ferrari nagle się odpalił i zaczął wrzucać jakieś storiesy, że ma brudy na Fagatę, że ona zdradzała Stuu itd. Po livie zadzwoniłem do Stuu, zapytałem i się okazało, że Amadeusz farmazoni. Co ciekawe Stuu pogadał też przez telefon z Amadeuszem, więc Amadeusz teraz jest całkowicie świadomy, że po prostu rzuca pomówieniami - wyjaśnił Druid.

trwa ładowanie posta...

- Co Amadeusz, w szachy chciałeś grać? Szachownicę rozstawiłeś? Ty k***a w pierwszym ruchu już prze***ałeś - skwitował Wardęga.

Mimo to były Władca Piekieł wciąż twierdzi, że to on ma rację i zamierza to udowodnić podczas transmisji na Twitchu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1