Mężczyzna zapragnął zostać wilkiem

Rozpoczął transformację w wilka. Pełen proces kosztuje fortunę

Źródło zdjęć: © Zeppet.com
Maja Kozłowska,
19.12.2023 12:00

"Moje pragnienie, by pewnego dnia stać się wilkiem, przybierało na sile" - mówi mężczyzna, który zamówił realistyczną wilczą maskę. Ile będzie go kosztować pełna transformacja?

Ludzie, którzy identyfikują się jako zwierzęta to nieliczna grupa, lecz na pewno zdeterminowana w spełnianiu swoich marzeń. Jest znacząca różnica między nimi a tzw. furry, którzy przebierają się w kostiumy (fursuity) i w nich zmieniają się w swoje zwierzęce alter ego.

Furrsona to bohater, którym staje się człowiek po nałożeniu maski i stroju - założenia tego ruchu czy kultury noszą więc w sobie elementy cosplayu i LARP-a (ang. live action role-playing, czyli gry polegającej na wcielaniu się w daną postać, przypominającej improwizowany teatr, często prowadzony według scenariusza z różnymi zadaniami do wykonania).

Przeczytaj: "Futrzakiem może być każdy". Konwent furry bez tajemnic [RELACJA]

Osoby, które identyfikują się jako zwierzęta, mają co prawda świadomość, że tak naprawdę są ludźmi, ale to, co odróżnia ich od furasów to fakt, że chcą naprawdę przemienić się w zwierzę. Nie kreują swojej zwierzęcej postaci, tylko realnie się nią stają.

Opisywaliśmy już psa Toco, który aportujemarzy o poznaniu miłej suczki, Japończyka, który zapragnął zostać wilkiem oraz mężczyznę przygotowującego się do przemiany we wróbla.

Kolejny człowiek-wilk. Zwierzęca społeczność się rozrasta

Producentem realistycznych zwierzęcych kostiumów jest japońska firma Zeppet. Marka zajmuje się tworzeniem scenografii do filmów, ale wykonuje również prywatne zamówienia.

Mężczyzna, który zdecydował się zamówić wilczą maskę, zdradził, że "już wcześniej miał obsesję na punkcie psów, a w szczególności wilków". Wytłumaczył, że jego pragnienie, aby zostać wilkiem, przybierało na sile i zaczął wyszukiwać w internecie wilcze maski.

Na widok kompletnego modelu zabrakło mi słów. Realistyczna sylwetka, która prawie nie różni się od naturalnego wilka, bystre oczy skupiające się na zdobyczy, dzikie kły gotowe do ugryzienia - wilk z moich marzeń nagle pojawił się przed moimi oczami, natychmiast wywołując gęsią skórkę i pot podniecenia

- ekscytował się klient firm Zeppet.

Znasz się na oszczędzaniu? Nie zdobędziesz tutaj 10 punktów

Mężczyzna dodał, że nie może się doczekać, kiedy będzie mógł spędzić dzień "ze swoim osobistym wilkiem" i że czeka na dzień, w którym wyjdzie do ludzi w wilczym wcieleniu.

Stworzenie pełnego zwierzęcego kostiumu przez firmę Zeppet waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tys. zł.

Mężczyzna postanowił zostać wilkiem
Mężczyzna postanowił zostać wilkiem (Zeppet. com)
Odkryj magię nie tylko otrzymywania, ale również dawania
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
DSGS,zgłoś
Czyli widać wyraźnie ze to jest nałóg i jak każdy nałóg dużo kosztuje.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się