Japończyk stał się wilkiem

Wydał fortunę, żeby zostać wilkiem. Twierdzi, że przestał czuć się człowiekiem

Źródło zdjęć: © materiały prasowe
Maja Kozłowska,
01.08.2023 16:45

Kwitnie trend, pod którego wpływem ludzie "zmieniają się" w zwierzęta. Kolejny człowiek postanowił dać upust swojej prawdziwej naturze.

Wszyscy znamy takich właścicieli zwierzaków, którzy w ten czy inny sposób upodabniają się do swoich pupili (albo na odwrót? Nieistotne). Są jednak ludzie, którzy nie tylko stają się bliźniakami z milusińskimi. Są ludzie, którzy dosłownie zamieniają się w zwierzęta.

"Dosłownie" oczywiście w tym przypadku nie oznacza literalnej, magicznej transformacji. Chociaż odrobiny magii nie można odmówić procesowi, w jakim cała rzecz następuje. Donosiliśmy już o Japończyku, który zakupił specjalny customowy kostium psa rasy Collie, za który zapłacił ponad 14 tys. dolarów. Niedawno odbył pierwszy pełnoprawny spacer jako pies Toco. Twierdzi, że jest bardzo szczęśliwy jako pies, ale nie pokazuje twarzy w obawie przed niezrozumieniem.

Toco to pierwszy z wielu. Kolejny Japończyk poczuł zew natury

Collie nie jest odosobniony w swoich odczuciach i pragnieniach. Inny Japończyk również wykosztował się na specjalny kostium zwierzaka - tym razem wilka - za który zapłacił 19 tys. funtów, czyli prawie 100 tys. zł (98, 04 tys. zł). W przeliczeniu na dolary ta przyjemność wyniosła go 24 tys. - o 10 tys. więcej niż transformacja mężczyzny w psa Toco.

Wilk z wyboru mówi, że swój kostium nosi (na razie) jedynie we własnym domu i że pomaga mu to pozbyć się trosk i nie myśleć o kłopotach.

W wywiadzie z "Timesem" dodał:

Kiedy noszę mój kostium, czuję, że nie jestem już człowiekiem, jestem wolny od ludzkich relacji. Wszelkiego rodzaju kłopoty związane z pracą i innymi rzeczami - mogę o nich zapomnieć.

Producent kostiumów, Zeppet Workshop, poinformował, że znacząco wzrosła liczba zamówień na podobne kombinezony. Niektórzy zamawiają je do użytku osobistego, a inni faktycznie mają aspiracje, aby stać się zwierzęciem.

trwa ładowanie posta...

Auuuuuuu!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 85
  • emoji ogień - liczba głosów: 25
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 732
  • emoji smutek - liczba głosów: 61
  • emoji złość - liczba głosów: 53
  • emoji kupka - liczba głosów: 203
Terian,zgłoś
Teriantropia. Po prostu czujesz że wilk to twoje drugie, właściwe ja.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kuba,zgłoś
Wiele ludzi już jest zwierzętami, nie muszą się specjalnie zminiać.
Odpowiedz
11Zgadzam się0Nie zgadzam się
A, dlaczego,zgłoś
kup po sobie nie zbiera.
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 43