Kiedy Ekipa pogodzi się z Trombą i innymi? Jest "światełko w tunelu"

Ekipa ma plany: serial animowany, nowe produkty i zgoda z byłymi członkami

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.12.2022 13:00

Ach, Ekipowe dramy nigdy nie były takie… nudne? Po kilku miesiącach przepychanek "właściwej" Ekipy oraz osób, które chcą się z nią ostatecznie rozstać, jesteśmy chyba na dobrej drodze ku ugodzie. Przy okazji Wujek Łuki zdradził szczegóły dotyczących planów Ekipy. To nowe produkty spożywcze, międzynarodowa ekspansja i serial animowany.

Dzisiaj o Ekipie, czyli najbardziej popularnej grupie influencerów stworzonej przez Karola Wiśniewskiego, znanego jako Friz. Ekipa jakiś czas temu rozpadła się, a niedługo potem okazało się, że influencerzy, którzy chcą zerwać umowę ze spółką Ekipy, nie mogą tego zrobić. Od miesięcy cała sytuacja wyglądała na patową. Napięcie pomiędzy influencerami nadal firmującymi spółkę i tymi, co chcą, ale nie bardzo mogą odejść, rosło.

Jak przekazał Wujek Łuki, jeden z głównych obok Friza założycieli Ekipy, na czacie z przedstawicielami spółki Ekipa Holding, możliwe, że dojdzie jednak do zawarcia porozumienia.

Ekipa i konflikt z influencerami. "Światełko w tunelu"

Podczas czatu z przedstawicielami Ekipy Holding S.A. nie mogło zabraknąć pytań o byłych ekipowiczów, którzy wydali publiczny list otwarty, w których krytykują spółkę. Według Wujka Łukiego, sprawa idzie ku rozwiązaniu:

"Miało to wpływ wizerunkowy, teraz sytuacja się normuje. Jeśli chodzi o Twórców to widzimy światełko w tunelu" - napisał Wujek Łuki na czacie.

Dowiedzieliśmy się też trochę więcej o sytuacji. Jedna z osób zapytała, dlaczego ktoś z managmentu lub holdingu nie mógł "szczerze porozmawiać" z byłymi ekipowiczami. Oto odpowiedź Wujka Łukiego:

"Dla dobra sprawy niezmiennie informuję, że niezależnie od Ekipowiczów, którzy wypowiadają się publicznie, my nie będziemy komentować obecnych wydarzeń. Musicie być świadomi, że spędziliśmy ze sobą szmat czasu i cała ta sytuacja jest dla nas najzwyczajniej przykra. Mogę jednak zdradzić, że prowadzone są rozmowy, aby dojść do porozumienia" - czytamy na czacie.

trwa ładowanie posta...

Reasumując: Ekipa chce ogarnąć to, co się wydarzyło z tzw. Ekipą B, czyli tymi, którzy chcą odejść, a nie mogą.

Ekipa Holding bardzo chce iść "globalnie"

Już wcześniej, podczas różnorakich sprawozdań czy wypowiedzi osób zaangażowanych w Ekipę, słyszeliśmy głosy, iż holding chce iść "do gwiazd". A raczej wyjść poza nasz polski rynek i rozpocząć ekspansję m.in. na Stany Zjednoczone. To też potwierdził kolejny raz Wujek Łuki, wskazując na projekt Laniakea Pictures, jako na ten, z którym spółka wiąże największe nadzieje:

"Mamy stabilną sytuację ze spółką Ekipa Management, co daje nam poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy inwestować w inne projekty, które w przyszłości przełożą się na zyski. Laniakea Pictures ze względu na swój międzynarodowy charakter traktowana jest przez nas jako największy potencjał do skalowania bizensu" - czytamy na czacie z przedstawicielami Ekipy Holding.

Ekipa. Sprzedaż produktów i inne ciekawostki

Na czacie podano sporo ciekawych informacji. Zgromadziłem najważniejsze. Zastanawiacie się, jak sprzedają się nowe kosmetyki od Genzie x Bell?

"Rynek bardzo dobrze zareagował na produkty Genzie. Mogę zdradzić, że sprzedaż wyrażona jest w setkach tysięcy sztuk" - zdradził Wujek Łuki.

Czy jakikolwiek produkt Ekipy zarobił więcej od lodów Ekipy???

"Lody Ekipy to fenomen i pod względem hype ciężko będzie je dogonić, jednak nie były najbardziej dochodowym produktem" - ogłosił.

Dodał, że najlepszym produktem "zwykłej potrzeby" - poza lodami - był… napój Ekipy!

Co z tym serialem animowanym Ekipy?

"Praca koncepcyjna została zakończona. Przygotowujemy się do produkcji. W zależności od naszego partnera będziemy podejmować decyzje dotyczące miejsca realizacji tej produkcji. Jak tylko będziemy w stanie dokładnie ocenić, kiedy serial będzie miał swoją premierą, niezwłocznie Was poinformujemy" - dowiadujemy się od Łukasza.

Ekipa zamierza wydać też kolejne produkty spożywcze.

Pamiętacie, jak pisałem, że Friz chciałby sprzedaży praw do "Twoje 5 Minut!" do telewizji? Oto rozwinięcie jego myśli przez Wujka Łukiego:

"T5M to seria Karola i wiem, że Karol zastanawia się nad skalowaniem tego programu. Nie wiem, czy akurat T5M trafi do tv, ale od dłuższego czasu zastanawiamy się nad tym. Przed nami także nowe projekty rodem z T5M i to właśnie je bardziej widzimy w TV. Przy czym dla mnie TV to przede wszystkim platformy streamingowe" - objaśnił.

Może naszym influencerskim cudem bożonarodzeniowym będzie pogodzenie się Ekipy z Trombą i innymi?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1