popkultura
Pierwsza niebinarna postać w uniwersum "Psiego patrolu". Kim jest River?
Ekipa: nowe produkty, powrót T5M, gry, ekspansja na Stany Zjednoczone.

Ekipa chce ekspansji na rynek amerykański. Czego oni nie będą robić?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.08.2022 12:30

Dowiedzieliśmy się sporo o planach Ekipy na najbliższe lata. Nowe produkty, rozwój Genzie, powrót programu "Twoje 5 Minut!", ekspansja na Stany Zjednoczone. A to nie wszystko.

Ekipa, w takim składzie, jaki znaliśmy przez lata, rozpadła się. To nie zmienia faktu, że nadal istnieje Ekipa Holding S.A., spółka warta miliony złotych. Wujek Łuki, dość niespodziewanie, napisał co nieco o planach firmy na przyszłość. Usiądźcie, bo jest sporo informacji do przegryzienia!

Podzielimy ogłoszenie Wujka Łukiego na kilka części, tak, abyście mogli spokojnie wszystko przetrawić!

Więcej produktów Ekipy oraz nowe "Twoje 5 Minut!"

Wujek Łuki zapowiedział, że możemy się spodziewać nowych produktów, w tym najpewniej spożywczych. Friz skupia się na rozwoju Genzie oraz drugim sezonie reality show "Twoje 5 Minut!":

"Kompletujemy skład ludzi, aby sprawniej przeprowadzać wszystkie akcje, czy to informować Was, czy to do takiej typowej pracy operacyjnej. Po drugie pracujemy nad kilkoma fajnymi nowymi produktami z branży FMCG (np. spożywka). Karol skupia się na rozwoju Genzie i ogólnie nie spoczywa na laurach - będzie za chwilę nowy program, później planujemy 2 edycje T5M i że są to długotrwałe produkcje (czy to w planowaniu, czy realizacji). Tutaj akurat Karol będzie więcej informował. To są rzeczy, które mniej-więcej wiecie" - ogłosił na Twitterze.

Produkcje niezwiązane z Ekipą

Padło też, że firma pracuje nad projektami niezwiązanymi z samą grupą. Zapowiada się serial będący "największą produkcją w historii tej części Europy".

"Strategia jednak pokazuje jeszcze inne aspekty - najważniejsze da nas. Odpowiada na pytanie "po co im ten holding i cała ta spółka akcyjna". No i właśnie ze strategii możecie wyczytać, że pracujemy nad potężnymi produkcjami filmowymi niezwiązanymi z EKIPA sama w sobie. Serial, dla którego zbudowaliśmy całe uniwersum to możliwe, że największa taka produkcja w historii tej części Europy, także pod względem budżetu. Mamy od tego cudownych ludzi z branży, którzy od 2 lat siedzą nad projektem. Mają gigantyczne doświadczenie. Poza tym jest trochę o Ekipatonosi o tym, że mamy spółki od wszystkiego i o tym, że mamy lekką obsuwę z grą My Dino Friend, ale to przez to, że cofnęliśmy projekt, żeby poprawić grywalność" - przekazał.

Ekipa w USA

Coś tam wisi w powietrzu, ale to jeszcze niepotwierdzone. Było już kilka wycieczek, ale najważniejsze jest to, że Ekipa Holding S.A. planuje mocną ekspansję na Stany Zjednoczone.

"Jest też trochę o ambicjach i o tym, że rozmawiamy z poważnymi firmami, ale, że wiadomo, nie powiemy Wam na razie więcej, bo nie są klepnięte jeszcze. Za to zdradzę, że w tym roku było dużo podroży - na branżowe festiwale do Cannes i Miami. Finalizujemy otwarcie spółki w USA, aby proces dystrybucji na USA być prostszy. Poza tym gry planszowe, komiksy, powieści - to wszystko się już dzieje i nie mogę się doczekać, jak będziemy Wam mogli pokazać pierwsze efekty" - zakończył Wujek Łuki.

trwa ładowanie posta...

Ekipa i plany na kolejne lata

Sami wiecie, że akcje Ekipa Holding S.A. pikują niczym oddziały kamikadze na wojsko amerykańskie. Sam Friz "stracił" miliony złotych w akcjach od szczytowej ceny. Ale pomimo tego widać, że Ekipa może się odbić. Wygląda na to, że spółka chce się uniezależnić od grupy, jaką jest Ekipa - aby stworzyć swoją markę… "Ekipa" i kontynuować ekspansję na całym świecie.

Trzymam kciuki. Jeżeli Polakom wyjdzie za granicą, to będzie toreklama dla naszego kraju oraz bardziej realne otwarcie drzwi dla innych twórców z Polski.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 104
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 107
Komentarze (0)
arrow
Wyjątkowi goście w teledysku Ralpha Kaminskiego. Wielki powrót Quebo