Fame MMA: Tromba przegrał walkę. Ale kto mu kibicował?

Tromba wydał 100 tys. zł na przygotowania do walki trwającej 45 sekund? Friz oglądał!

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.11.2022 14:00

Pomimo rozpadu Ekipy i dramy z umowami, Friz zdecydował się okazać medialne wsparcie byłemu członkowi Ekipy: Trombie, który w ostatni weekend zawalczył na Fame MMA 16. Jak mu poszło?

W Ekipie, najsłynniejszej grupie polskich influencerów, jakiś czas temu nastąpił rozdział. Po jednej stronie barykady jest Friz czy Wujek Łuki. Po drugiej pozostali ekipowicze. Ci drudzy zbuntowali się przeciwko umowom, które mają podpisane ze spółką.

Byli członkowie (tzw. Ekipa B) przekazali w oficjalnym piśmie, że status Ekipy się zmienił, że ich postulaty o potrzebie zmian w grupie przechodziły bez echa, a  Ekipa Holding (więc i Friz) odpowiedziała, że nie widzą podstaw do rozwiązania umów z Ekipą B.

Tromba przegrał walkę na Fame MMA 16

Mateusz Trąbka, pseudonim Tromba, 6 listopada przegrał main event gali Fame MMA 16. Po 45 sekundach poprzez TKO to Marcin Dubiel został zwycięzcą:

trwa ładowanie posta...

Powstało kilka memów dotyczących podziału gaży z walk. Tromba musiał za każdym razem oddać nieokreślony procent przychodu dla Ekipy Holding. Teraz nie chciał tego zrobić, ponieważ "złożył wypowiedzenie".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Friz oglądał pojedynek (byłego?) ekipowicza

Kto by pomyślał, że przyjaciele, którzy trzymali ze sobą przez kilka lat (i wspólnie nagrywali!), nadal będą jakoś się wspierali. Może i nie monetarnie, gdyż Ekipa Holding nie chce "wypuścić" spod kontraktów większości członków, którzy się zbuntowali przeciwko umowom, ale...

Friz zdecydował się okazać medialne wsparcie byłemu członkowi Ekipy:

trwa ładowanie posta...

Musimy pamiętać, że Friz nie jest osobą w 100 proc. decyzyjną w Ekipie. Każda jego decyzja dotycząca ruchów związanych ze spółką i podmiotami zależnymi od nich nie powinna działać na niekorzyść akcjonariuszów oraz udziałowców.

Ile Tromba wydał na przygotowania? Ponad 100 tys. złotych

W programie "Kanału Sportowego" mogliśmy się dowiedzieć, że Mateusz na przygotowania przed swoim debiutem wydał ponad 100 tys. złotych:

- Coś ok. 100 - 110 tysięcy złotych. Mimo że jestem amatorem, to w przygotowaniach podchodzę, jakbym szykował się na mistrzostwo świata. Chcę to robić jak najlepiej - opowiedział w programie "Hiena on Tour".

ILE TROMBA WYDAJE NA FAME? KULISY PRZYGOTOWAŃ DO DUBIELA, ANALIZA WALKI Z GIMPEREM - HIENA ON TOUR 5

Czy to się opłaciło? Pierwszy pojedynek z Tomaszem Działowym "Gimperem" wygrał, ale z fighterem Fame MMA, Marcinem Dubielem już sobie nie poradził.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2