Tromba z nowym tatuażem

Tromba ma kolejny tatuaż na twarzy. Co oznacza?

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.12.2022 18:30

Tromba, były (?) członek Ekipy Friza, pochwalił się nowym tatuażem na twarzy. Co o znacza?

Ekipa Friza rozpadła się. W połowie 2022 roku Mateusz Trąbka, w sieci znany jako Tromba, oraz spora część "starej gwardii" zdecydowała się na głośne ogłoszenie chęci odejścia spod jarzma spółki, którą stworzył w głównej mierze Karol Wiśniewski "Friz" oraz Łukasz Wojtyca "Wujek Łuki".

Jesteśmy +/- w miejscu, gdzie nic jeszcze oficjalnie nie zostało postanowione, bo choć influenserzy chcą odejść z Ekipy, ta nie chce rozwiązać z nimi umów. Tromba ogłosił, że nie zamierza nic oddawać ze swojej gaży dla Ekipy Managment. Miło, co?

Tromba ma nowy tatuaż

Szok, niedowierzanie i szok: Troma zrobił sobie kolejny nowy tatuaż. W nowym filmie na YouTubie zastosował standardowy, przyjemny motyw, gdzie w jednym odcinku mamy kilka wątków. Materiał zaczyna się od pokazania barbershopa Kuby Nowaczkiewicza, o którym pisałem wcześniej.

Potem doszło do przepięknego spotkania z NitroZyniakiem, który… może pojawić się na materiałach na YouTube? Przypomnijmy, że kanały Nitra zostały zbanowane na YouTubie, ale on sam pojawia się gościnnie u innych youtuberów.

Nowy tatuaż Tromby
Nowy tatuaż Tromby (YouTube)

Ostatnie 2,5 minuty filmu to coś, na co czekaliśmy, czyli nowy tatuaż w stylu "znaczki japońskie". Tak określił influencer swoją nową dziarkę.

Nowy tatuaż Tromby
Nowy tatuaż Tromby (YouTube)

Tromba wytłumaczył też, że wie, co oznacza ten tatuaż w języku japońskim. To podobno "smok miłości". A dokładniej "smok" i "miłość" - czyli 龍 i 愛. Dopowiedział też, że z bardziej bolało tatuowanie na palcach, aniżeli na głowie.

ZROBIŁEM KOLEJNY TATUAŻ NA TWARZY!

Tatuaż Tromby. Jak zareagowali internauci?

Bo wiadomo, głos ludu… internautów, szczególnie w przypadku internetowych twórców, jest najważniejszy. Co do tatuażu, znalazła się niemała garstka osób, która żartowała sobie z nowego nabytku (oraz pomysłu na content):

"Brawo Tromba! Cóż za oryginalny pomysł na odcinek" - przekazuje jedna osoba.

"I ten moment jak mówiłeś że nie chcesz dodawać filmów byle jakich jak"nowy tatuaż" "odbiór auta" 😁" - przypomina inny internauta.

"Na twarzy to najlepiej zrobić logo jakiejś firmy w ramach współpracy reklamowej" - żartuje użytkownik YouTube.

Chociaż są i komentarze, które gratulują Mateuszowi nowego nabytku:

"Ciekawy filmik, fajnie zmontowany. Nie nudzi ani przez chwilę. Widać postępy u Ciebie" - gratuluje internautka.

"Więcej filmów z targu ❤️ super są takie filmy 🙂 pozdrawiam 😋" - dodaje inna.

Patrząc na wyniki, oceny filmu są nader pozytywne. Według niedokładnej wtyczki, która przywraca łapki w dół, takowych jest +/- 9 proc. na filmie Tromby, co jest niezłym wynikiem, jak na twórczość eksekipowiczów. Chociaż po przeszło 24 godzinach, nowy materiał wbił jedynie 81 tys. wyświetleń, co nie jest przyjemnym wynikiem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 8