Milionowy projekt Ekipy

Powstaje siedziba Ekipy. W tle milionowe kwoty

Źródło zdjęć: © Instagram - Karol Wiśniewski / Instagram
Natalia Witulska,
01.02.2024 09:45

W środę 31 stycznia Wujek Łuki i Friz z Ekipy poinformowali obserwatorów o nowym projekcie. Influencerzy włożyli w niego miliony złotych.

Karol Wiśniewski "Friz" to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów i youtuberów. Razem we współpracy Łukaszem Wojtycą "Wujkiem Łukim" stworzył projekt o nazwie Ekipa. Brało w nim udział wielu innych youtuberów. Codziennie udostępniali filmy, zbierali miliony wyświetleń i stali się ulubieńcami młodego pokolenia.

Ekipa się rozpadła, ale Friz nie ma zamiaru się zatrzymywać. Jest ojcem chrzestnym projektu Genzie, twórcą programu "Twoje 5 Minut!" czy "Mafia IRL". Karol nie mówi "stop" i ogłasza kolejny pomysł. Ten jeszcze się nie zaczął, a youtuber już wydał miliony złotych.

Nowy milionowy projekt Friza

W środę 31 stycznia w mediach społecznościowych Łukasza Wojtycy pojawił się wpis. Influencer poinformował w nim, że powstaje nowa siedziba Ekipy. Dodał również, jak wielkie pieniądze wydano, aby projekt mógł się udać.

"Budujemy siedzibę EKIPY. Wygraliśmy dzisiaj przetarg na 2,8ha działkę pod Krakowem za 6mln zł netto. Powstanie 6 studiów filmowych, ponad tysiąc m2 powierzchni biurowej i co najważniejsze, wszystkie nasze spółki będą w jednym miejscu" - napisał Łukasz Wojtyca.

Milionowy projekt Ekipy
Milionowy projekt Ekipy (Łukasz Wojtyca , X)

Podane przez Wojtycę informacje potwierdził Friz. Na platformie X również udostępnił wpis, w którym napisał, że nowy projekt oznacza "gruby czas". Wyraził również ekscytację związaną z udziałem w przetargach.

"To prawda, 2.8ha za 6MLN. Zapowiada się gruby czas... Swoją drogą taki przetarg mega zajawa. Wygląda to jak w filmach, podnosisz swoją plakietkę, jak chcesz podbić i w ten sposób licytujesz" - czytamy we wpisie Friza.

Miliony projekt Ekipy
Miliony projekt Ekipy (Karol Wiśniewski , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3