lifestyle
Dał 13-latkowi starą Nokię zamiast smartfona. Ekspert: Ryzykowne
Friz o "Twoje 5 Minut! 2"

Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.12.2022 15:00

Friz podzielił się informacjami o nowej edycji programu "Twoje 5 Minut!". Dowiedzieliśmy się, kiedy ma wystartować seria oraz, to, że Friza chce sprzedawać licencję na format produkcji.

Druga edukacje programu "Twoje 5 Minut!" zbliża się wielkimi krokami. Fani Karola Wiśniewskiego, czyli Friza, oczekują niesamowitego poziomu, świeżych twarzy oraz akcji. Czy tak będzie?

O co chodzi w "Twoje 5 Minut!"?

Ostatnia edycja programu "Twoje 5 Minut!" była tak naprawdę rekrutacją do Genzie, czyli kolejnej po Ekipie grupie influencerów stworzonej przez Friza. Można powiedzieć, że Friz stworzył teleturniej, gdzie początkujący, młodzi influencerzy konkurują ze sobą o miejsce w domu Genzie. Takie tam tworzenie contentu ze wszystkiego, z czego można.

To się opłaciło prawie wszystkim, bowiem osoby, które zaistniały w serii - nawet jeśli nie wygrały -  zyskały sporą popularność w sieci. Taki Werułka, czy też Michał od kontrabasu, podpisali kontrakt z Ekipą, pomimo tego, że nie trafił do finału "Twoje 5 Minut!’.

Reasumując: jest to reality show, które stanowi rekrutację do projektu Friza. W drugiej, tegorocznej odsłonie na szali jest kontrakt reklamowy na 100 tys. oraz umowa z Ekipą.

"Twoje 5 Minut! 2". Friz: Jestem zakochany

Friz na Instagramie odpowiadał na pytania fanów. Wreszcie wypowiedział się na tematy około serialowe, więc mamy wgląd w to, jak widzi drugą edycję programu "Twoje 5 Minut!". Karol jest bardzo zadowolony z tego, jak wyszedł ten sezon:

"Zadowolony to mało powiedziane. Czuje się spełniony, bo taki program na tym poziomie to było moje marzenie. I wreszcie, dzięki świetnej produkcji, którą mamy w firmie, udało się je spełnić" - zdradza Friz na Stories. I pisze dalej: "W tej edycji było wiele więcej zaskoczeń i emocji w każdym z odcinków. Jestem zakochany w tym".

Friz o "Twoje 5 Minut! 2"
Friz o "Twoje 5 Minut! 2" (Instagram)

Dodał też, że drugi sezon jest "pod wieloma względami" lepszy od pierwszego premierowego:

"Przede wszystkim mieliśmy dużo bardziej profesjonalną produkcję, lepiej to wszystko wyglądało. O wiele też więcej zgłoszeń mieliśmy, więc [była] większa szansa na mocne osoby. My jako organizatorzy i jurorzy też w tym roku byliśmy o wiele lepsi. Ta edycja będzie potężniejsza niż poprzednia" - zapowiedział.

Friz o "Twoje 5 Minut! 2"
Friz o "Twoje 5 Minut! 2" (Instagram)

"Twoje 5 Minut!" - edycja druga. Kiedy pierwsze odcinki? Gdzie oglądać?

A co z odcinkami? Te mają się pojawić na przełomie grudnia i styczniu i będą publikowane co tydzień na platformie YouTube.

trwa ładowanie posta...
Friz o "Twoje 5 Minut! 2"
Friz o "Twoje 5 Minut! 2" (Instagram)

"Twoje 5 Minut!". Co z trzecim sezonem? Friz będzie sprzedawał licencję?

Friz wypowiedział się też na temat kolejnej, trzeciej edycji. Co zaskakujące, influencer ma już plany na kolejną część programu "Twoje 5 Minut!". Chce sprzedawać licencję na program.

"Chcę sprzedawać licencję na ten program, i robić go nie tylko na nasze potrzeby. Więc na pewno" - ogłosił.

Friz o "Twoje 5 Minut! 2"
Friz o "Twoje 5 Minut! 2" (Instagram)

To zapowiada się niesamowicie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 28
Komentarze (0)
arrow
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?