Oskar Szafarowicz straszy uchodźcami

Straszenie uchodźcami trwa. Oskar Szafarowicz nie przestaje

Źródło zdjęć: © X - Oskar Szafarowicz / X
Natalia Witulska,
11.07.2024 09:45

Działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości nie ma zamiaru odpuszczać. Oskar Szafarowicz w mediach społecznościowych regularnie straszy obywateli Polski. Najczęściej wybiera temat uchodźców, bo ten przecież zawsze się poniesie. Nie inaczej było tym razem.

Jeśli ktoś mówi, że nigdy nie słyszał, kim jest Oskar Szafarowicz, trochę trudno w to uwierzyć. Wszystko dlatego, że jest to na ten moment najbardziej rozpoznawalny działacz młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. W mediach społecznościowych zasłynął jako człowiek wychwalający Zjednoczoną Prawicę, a krytykujący każdy ruch Donalda Tuska. Od kiedy w Polsce rządzi koalicja 15 października, Szafarowicz robi absolutnie wszystko, aby przekonać Polaków, że jej przedstawiciele nie są patriotami.

Oskar Szafarowicz chce, aby Zjednoczona Prawica wróciła do władzy. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jest z nią związany. Wybrał jednak bardzo niecodzienne metody, aby zachęcić Polaków do Prawa i Sprawiedliwości. Stwierdził bowiem, że najlepszą taktyką będzie straszenie ludzi. Postawił na temat, który dzieli społeczeństwo i za każdym razem poniesie się w mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych. Jaki? Uchodźcy oczywiście. Nagonka na migrantów trwa, a Szafarowicz chętnie bierze w niej udział.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Oskar Szafarowicz straszy Polaków uchodźcami

Oskar Szafarowicz uwielbia straszyć obywateli. W mediach społecznościowych regularnie opowiada o tym, że Polska przestaje być krajem suwerennym. Co więcej, jest przekonany, że władza Donalda Tuska na naszych oczach dokonuje likwidacji państwa. Jest to retoryka, która przewija się w wypowiedziach działacza młodzieżówki PiS. Czy to działa na ludzi? Oczywiście. Nikt nie lubi słuchać o tym, że jego ojczyzna przestanie istnieć.

Oskar Szafarowicz straszy uchodźcami
Oskar Szafarowicz straszy uchodźcami (X - Oskar Szafarowicz , X)

W środę 10 lipca Oskar Szafarowicz po raz kolejny zdecydował, że chce wywołać u internautów niepokój. Udostępnił zdjęcie dokumentu Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu. Dowiadujemy się, że placówka chce dowiedzieć się, czy w mieście istnieją miejsca, w których można zbiorowo zakwaterować uchodźców. Nie wiadomo jakich i czy w ogóle do Tarnobrzegu przyjadą. Szafarowicz nie ma jednak wątpliwości. Według niego na pewno będą nielegalni.

"Akademik za złotówkę? Tak, dla nielegalnych migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu" - napisał bardzo smutny Oskar Szafarowicz.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 82
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 658
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 79
  • emoji kupka - liczba głosów: 412