Najjjka twierdzi, że masturbacja to grzech ciężki

Masturbacja grzechem ciężkim? Najjjka nie ma wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
09.06.2024 16:30

Najjjka, znana katolicka influencerka, znowu wzbudziła kontrowersje w sieci. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych Natalia zdecydowanie stwierdziła, że masturbacja to grzech ciężki, który wymaga natychmiastowej spowiedzi.

W ostatnich dniach Natalia Ruś, znana jako Najjjka, ponownie wzbudziła kontrowersje wśród internautów swoimi skrajnie konserwatywnymi poglądami. Tym razem katolicka influencerka mówiła o problematyce masturbacji, twierdząc, że jest to grzech ciężki i może mieć poważne konsekwencje duchowe.

Osoby, które interesują się tym, co dzieje się w mediach społecznościowych, doskonale wiedzą, kim jest Najjjka. Natalia Ruś, pochodząca ze Śląska, zdobyła popularność na TikToku oraz YouTube, gdzie regularnie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat życia zgodnego z wiarą katolicką. "Ja żyję w czystości, czekając na tego jedynego" - wspominała w jednym ze swoich filmików.

Najjjka zdobyła popularność dzięki swojej kontrowersyjnej aktywności w mediach społecznościowych. Jej filmy regularnie poruszają kwestie takie jak moralność, czystość przedmałżeńska i duchowe życie katolików. Influencerka również bardzo często porusza tematy związane z seksualnością, mimo że sama deklaruje życie w czystości.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka twierdzi, że masturbacja jest grzechem ciężkim

W weekend na profilu Najjjki w mediach społecznościowych ukazał się film, w którym katolicka influencerka wypowiedziała się na temat masturbacji. Ruś podkreśliła, jakie konsekwencje według niej niesie za sobą autoerotyzm.

- Każda masturbacja jest grzechem. Nawet jeśli wczoraj popełniło się grzech, to powinno się już dzisiaj pójść do spowiedzi, żeby cały czas mieć czyste serce, bo jednak masturbacja jest grzechem ciężkim. Przez masturbację po prostu nie można pójść do sakramentu Komunii Świętej, dlatego że w ten sposób obraziłoby się pana Boga

- twierdzi Najjjka.
trwa ładowanie posta...

Katoinfluencerka wielokrotnie powtarzała, że walka z tym zjawiskiem powinna być nieustanna. Podkreśliła również konieczność regularnej spowiedzi: - Tak że, jak najczęściej trzeba się z tego spowiadać i trzeba cały czas walczyć o tę czystość. To, że ktoś popełni błąd, nie oznacza, że ma się poddać, tylko cały czas ma brnąć do właśnie do takiego swojego - nazwijmy to - ideału. Oczywiście nigdy idealni nie będziemy, ale mamy po prostu do tego dążyć, mamy się wzorować tą czystością i mamy w niej żyć - tłumaczyła.

Najjjka radzi, jak unikać masturbacji

Najjjka doradziła również swoim obserwatorom, jak unikać pokus związanych z masturbacją: - Natomiast jeśli chodzi o masturbację, to czasami warto wyeliminować wszystkie takie te małe drobne rzeczy, które potrafią nas podniecić. Nie oglądać jakichś takich filmów. Nie grać w jakieś takie czasami nawet i gry, bo wiedziałam, że są takie gry. Nie słuchać jakichś takich piosenek, które nas mogą nakręcić. W ogóle nie przebywać towarzystwie czasami ludzi, którzy potrafią ciągle gadać o współżyciu, bo to nas będzie nakręcać - podpowiada.

trwa ładowanie posta...

Z wypowiedzi Najjjki można wywnioskować, że należy unikać również jej towarzystwa. Choć sama nawołuje do stronienia od rozmów o współżyciu, w jej filmach ten temat pojawia się wyjątkowo często. Ruś ma tendencję do ciągłego poruszania tematów, które rzekomo chce eliminować z życia swoich widzów, co budzi wątpliwości co do jej przekonań i autentyczności przekazu. Wydaje się, że Natalia sama może mieć trudności z konsekwentnym stosowaniem się do własnych porad.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 29
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 254
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 65
Matko swieta...co z Wami ludzie ?? Juz calkiem zglupieliscie??? Madturbacja grzechem???? Bo co?? Kto tak piwiedzial?? Biblia byla dziesiatki razy przepisywana, przeinaczana a KK zmanipulowal ją do granic...naprawde wierzycie, ze Bóg Was ciezko ukarze bo się masturbowaliscie??? Co Wy macie w głowach???
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
lubin333,zgłoś
Zapytaj księdza ile razy się z tego spowiada?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Artek,zgłoś
Katolicka influencerka - cóż to się porobiło 🥴
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 100
Komentarze (100)
Powrót