Tiktokerka zobaczyła wyniki z matur. Polały się łzy rozpaczy

Tiktokerka zobaczyła wyniki z matur. Polały się łzy rozpaczy

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
10.07.2024 14:15

9 lipca był szczególnym dniem dla tegorocznych maturzystów. To właśnie wtedy absolwenci szkół średnich otrzymali wyniki egzaminów dojrzałości. Niestety nie wszyscy są zadowoleni ze zdobytych punktów. Pewna tiktokerka zalała się łzami, ponieważ testy nie poszły jej tak, jak by tego chciała. Nagranie zdobyło viralowe zasięgi.

9 lipca o godz. 8.30 na platformie ZIU (Zintegrowany Interfejs Użytkownika) pojawiły się wyniki tegorocznych matur. Absolwenci szkół średnich po ponad miesiącu niepewności w końcu dowiedzieli się, na ile procent napisali egzaminy. Dla części oznacza to koniec stresu i fajrant, natomiast niektórym niestety nie udało się uzyskać wymaganych 30 proc. Będą oni mogli ponownie przystąpić do testu w sierpniu.

trwa ładowanie posta...

CKE opublikowała wstępne ogólnopolskie wyniki tegorocznych matur. Według raportu pozytywny wynik z egzaminu dojrzałości uzyskało 84,1 proc. absolwentów szkół średnich. W maju do testu podeszło 245 966 obywateli Polski, a ok. 206 857 go zdało.

Tiktokerka załamana wynikiem egzaminów

9 lipca na TikToku pojawiła się masa reakcji maturzystów na wyniki z egzaminów. Jedne były bardziej pozytywne, inne mniej. Do trendu dołączyła również absolwentka liceum Monika Koncewicz, która prowadzi profil o tematyce lifestyle'owej. Dziewczyna często nagrywa luźne filmiki o codziennych sprawach. Chętnie wypowiada się na tematy, które aktualnie są na czasie.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka opublikowała filmik, w którym widać jej rozczarowanie. Dziewczyna ma podkrążone i napuchnięte oczy od płaczu. Zdarzyło jej się również uronić kilka łez podczas trwania wideo. Monika wyjawia, że nie jest zadowolona z wyniku, jaki zdobyła na egzaminie z rozszerzonej chemii. Pomimo smutku pociesza innych maturzystów, którym testy nie poszły tak, jak tego oczekiwali. Jej tiktok zdobył viralowe zasięgi. Na ten moment zdobył ponad 420 tys. wyświetleń oraz blisko 21 tys. polubień.

Internauci krytykują maturzystkę?

Co prawda nagranie przyniosło spore zasięgi maturzystce, natomiast wraz z nimi przyszła także krytyka oraz hejt. Niektórzy internauci wykazali się brakiem empatii w stosunku do dziewczyny. Sama autorka viralu przyznała, że pierwszy raz spotkała się z taką ilością niemiłych komentarzy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Stop hejt,zgłoś
A skąd wiecie,że się nie uczyla? Czlowiek nie siedzi 24h w książkach i kazdy ma czas na inne rzeczy. Poza tym macie tu niby STOP HEJT a na forum się szerzy hejt, łatwo komuś anonimowo etykietke przypinac.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kovalsky,zgłoś
zamiast nagrywać filmiki to zacznij się uczyć. dodatkowo proponuje wizytę u psychologa bo wyraźnie nie radzisz sobie z emocjami. odwyk od internetu byłby wskazany
Odpowiedz
3Zgadzam się4Nie zgadzam się
Maturzysta,zgłoś
Nie ośmieszaj ludzi którzy chcą się naprawdę uczyć i dojść do czegoś ciężka praca jednocześnie wnosząc coś pozytywnego dla ogolu
Odpowiedz
1Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7