Sławomir Mentzen proponuje milion złotych

Sławomir Mentzen rozdaje pieniądze. Kosmiczna suma za haki na premiera

Źródło zdjęć: © Twitter: slawomirnentzen / Twitter: slawomirnentzen
Weronika Paliczka,
11.10.2023 14:00

Ile jest warte odsunięcie od władzy obecnego premiera? Zdaniem Sławomira Mentzena bardzo dużo. Polityk Konfederacji proponuje plecak wypełniony pieniędzmi. Warunek? Dostarczenie haków na premiera Polski.

Sławomir Mentzen nie zwalnia w wyścigu o miejsca w Sejmie. Kampania polityka wkroczyła w fazę ofensywną. Mentzen wyszedł z zaskakującą propozycją, która ma zaszkodzić premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Szuka filmów z udziałem polityka PiS.

Poszukiwania kompromitujących nagrań trwają

Polityk Konfederacji na nagraniu umieszczonym zarówno na TikToku, jak i X (Twitterze) tłumaczy, o jakie filmy z udziałem Mateusza Morawieckiego chodzi:

- Wszyscy pamiętamy nagrania Mateusza Morawieckiego z restauracji Sowa i Przyjaciele, gdzie mówił o tym, że powinniśmy pracować za miskę ryżu. Natomiast nie wszyscy wiedzą, że nagrań z udziałem Mateusza Morawieckiego było znacznie więcej. Na jednym z nich, według zeznań nagrywających go kelnerów, rozmawiał o przekrętach finansowych oraz kupowaniu nieruchomości na słupy. Niestety, te nagrania zginęły, nie wiadomo kto nimi dysponuje.

Zdaniem Mentzena niepokojące jest to, że ktoś posiada kompromitujące nagrania, które mogą być używane do szantażowania Mateusza Morawieckiego. Polityk uważa, że działania polskich dziennikarzy i służb są dziwne, bo nikt nie porusza tematu nagrań i nikt ze służb nie przyznaje, że je nie posiada.

Pieniądze za informacje

Następna część filmu Mentzena została nakręcona przy stole, na którym leży sterta pieniędzy. Zdaniem polityka jest to milion złotych. Milion, który czeka na osobę, która posiada kompromitujące nagrania. Pieniądze mają być nagrodą dla każdego, kto udostępni Sławomirowi Mentzenowi kopię nagrania, na którym premier Morawiecki mówi o kupowaniu nieruchomości na słupy.

Polityka Konfederacji nie obchodzi sposób, w jaki donosiciel pozyskał nagranie. Na fragmenty udowadniające posiadanie poszukiwanego materiału Mentzen czeka pod adresem email podanym w filmie. Po zweryfikowaniu autentyczności nagrań osoba, która je udostępni, otrzyma milion złotych. Sławomir Mentzen planuje opublikowanie zdobytych dowodów oraz przekazanie ich policji.

trwa ładowanie posta...

Haczyk jest tylko jeden. Oferta obowiązuje do momentu, w którym Mateusz Morawiecki będzie premierem, a więc zdaniem Sławomira Mentzena bardzo krótko. Jak mówi polityk Konfederacji: - Ta oferta może się już nigdy nie powtórzyć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 121
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 52
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 27
BEZRADNI PSYCHIATRZY ROZKŁADAJĄ RĘCE...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Maro,zgłoś
I to właśnie pokazuje że w tym kraju nie ma na kogo głosować, wszyscy ładnie mówią i obiecują, ale tylko do wyborów, później tylko przekręty, haki i złodziejstwo. Hasła 'Bóg, Honor i Ojczyzna' są tylko dla naiwnych wyborców.
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
sondor,zgłoś
Mentzel -czy to te pieniądze wyłudzone od rodzin tych co to jakobyś miał uleczyć z choroby nieuleczalnej - to "śmierdzący" pieniądz za którego wyłudzenie powinieneś beknąć przed sądem!!!
Odpowiedz
8Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 27