Sławomir Mentzen krytykuje Igrzyska Olimpijskie

Sławomir Mentzen w formie. Zdradza, co jest gorsze od wojny z Rosją

Źródło zdjęć: © Instagram: slawomirmentzen / Instagram: slawomirmentzen
Weronika Paliczka,
28.09.2023 10:45

Czy jest coś gorszego od koszmaru, jakim jest wojna? Prawdopodobnie nie, jednak zdaniem Sławomira Mentzena, owszem. Polityk Konfederacji wskazał dwa zjawiska, które jego zdaniem są straszniejsze od wojny.

Wydawać by się mogło, że po napaści Rosji na Ukrainę żartowanie z wojny odgórnie zostało określona jako nietaktowne, jednak nadal znajdą się osoby, które nie mają oporów. Do grona takich ludzi można zaliczyć Sławomira Mentzena, lidera Konfederacji.

trwa ładowanie posta...

Lewica gorsza od Putina

Sławomir Mentzen w najnowszym wpisie na X (Twitter) skrytykował organizację Igrzysk Olimpijskich w Polsce. Aby wyrazić, jak bardzo pomysł jest pozbawiony sensu, porównał wydarzenie sportowe do ataku Rosji na Ukrainę.

"Igrzyska Olimpijskie w Polsce są jedną z ostatnich rzeczy, jakich nam potrzeba. Za nimi są już tylko wojna z Rosją, bezwarunkowy dochód podstawowy i realizacja programu Lewicy."

Z wpisu można wywnioskować, że zdaniem Mentzena widmo realizacji programu wyborczego Lewicy jest gorsze niż wojna z Rosją. Na drugim miejscu w konkursie rzeczy niepotrzebnych Polsce polityk Konfederacji umieścił bezwarunkowy dochód podstawowy, jednak nawet on nie jest tak zły, jak budowa przez państwo tanich mieszkań na wynajem czy legalna aborcja do 12. tygodnia ciąży.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 5