Kandydat Konfederacji zakleił plakat chorego dziecka

Ratownik medyczny zakleił plakat chorego dziecka. Dzień jak co dzień w Konfederacji

Źródło zdjęć: © Twitter: ZespolBrauna / Twitter: ZespolBrauna
Weronika Paliczka,
06.10.2023 15:13

Wzór ratownika medycznego startuje z list Konfederacji w Pile. Zamiast pomagać chorym i potrzebującym, kandydat do Sejmu zakleja ich plakaty swoją podobizną.

W Konfederacji bez zmian. Kandydat z okręgu 38. chwali się, że jest "ratownikiem medycznym z Piły". Jak na prawdziwego ratownika medycznego przystało, dobro osób chorych i cierpiących stawia na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego postanowił powiesić swój plakat na kartce proszącej o wsparcie zbiórki dla ciężko chorej dziewczynki. Prawdziwy rycerz czystego serca.

trwa ładowanie posta...

Chore dziecko? Ważne, żeby miejsce było dobre

Damian Garlicki powiesił swój plakat, na którym dumnie pozuje w stroju ratownika medycznego, na kartce opisującej chorobę Anulki. Dziewczynka urodziła się z rzadką wadą genetyczną o nazwie achondroplazja, czyli potocznie mówiąc - karłowatością. Rodzina Anulki zbiera środki na leczenie, a dokładniej: operację wydłużania kości. Damian Garlicki, wzór ratownika medycznego, postanowił wesprzeć zbiórkę. Nie przez przelew czy rozgłos, a przez zasłonięcie plakatu.

Ratownik na medal - zwolniony za śmierć pacjentki

Damian Garlicki ratownikiem medycznym jest wyłącznie z wykształcenia, ponieważ pod koniec września 2023 r. szpital w Złotowie zwolnił go z pełnionej funkcji. Powodem takiej decyzji był udział kandydata Konfederacji w sprawie, w której pacjentka szpitala zmarła ze względu na niedopatrzenia medyków.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 19
Mike,zgłoś
Zmarła pacjentka była kilka razy badana i odsyłana do domu przez lekarzy. Ale to ratownika ukarali jakby właśnie on o czymkolwiek decydował. Polują na gościa który ma odwagę mówić jak jest. Cały ten paszkwil jest najlepszym dowodem.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
co tam taki plakat jak konfa jest za biciem dzieci,a kobieta nie ma nic do powiedzenia ,mają być ciche i bezwolne
Odpowiedz
14Zgadzam się3Nie zgadzam się