Nitrozyniak próbuje się wybielić w związku z ostatnimi dramami

Nitrozyniak uważa, że jest lepszy od innych. Przypominamy, dlaczego nie [OPINIA]

Źródło zdjęć: © Instagram: thenitrozyniak / Instagram: thenitrozyniak
Weronika Paliczka,
27.09.2023 11:45

Na fali kolejnych doniesień o influencerach przemocowcach pojawiają się pytania, kto z internetowych twórców jest tak naprawdę w porządku. Nitrozyniak próbuje udowodnić, że tytuł anioła powinien należeć dla niego. Przypominamy, dlaczego Nitro powinien pozostać na liście najgorszych.

Lista nazwisk łączonych z przemocą bądź groomingiem stale rośnie. Stuu, Gargamel, Lakarnum. Niektórzy wykorzystują tę sytuację do zastanowienia się nad psychologicznym aspektem tego zjawiska, a inni - do wybielenia swoich poczynań. Drugą drogę wybrał Sergiusz Górski, czyli Nirozyniak.

We wpisie na X (Twitterze) Nitro zapytał: "Nadal jestem najgorszy czy awansowałem parę pozycji?" Jedna z komentujących napisała: "Sorry Nitro że cię zwyzywalam od zje***ych ch***w w myślach, teraz awansujesz na pozycję debila. Pozdrawiam". Padło także pytanie, czy konkurs o najgorszego youtubera to jakiś nowy plebiscyt.

trwa ładowanie posta...

Tak Nitro, dalej tytuł jednego z najgorszych nadal jest twój

Przy okazji próby wybielenia Nitrozyniaka przypomnijmy, dlaczego dalej pozostaje na liście najgorszych youtuberów. 13 września 2023 r. influencer zaszczycił X (Twittera) wpisem na temat telefonów komórkowych: "Jeszcze pare dni i iPhone 15 pro max 1tb wlatuje. A wy co kur*a?? nadal Xiomi z 2017 na raty? Nie mam żadnego znajomego bez iPhone, ale ja się nie zadaje z beneficjentami zasiłków z mopsu i ludźmi, którzy czują pociąg do własnej kuzynki." Takie tam, niegroźne kpiny z osób mniej zamożnych.

trwa ładowanie posta...

Twórczość artysty? Kreowanie wizji? Nie, gdy Nitro patrzy. Influencerowi tak bardzo nie podobał się występ Ralpha Kaminskiego, że postanowił porównać go do skutków brania mefedronu. Przy okazji oberwało się Oliwce Brazil i ofiarom molestowania. Ale to pewnie taki żarcik, prawda?

trwa ładowanie posta...

W 2019 r. Nitrozyniak wraz z youtuberem Takefunem postanowili stworzyć film dotyczący polskich influencerek. Na nagraniu padały hasła dotyczące stosunków seksualnych z ocenianymi kobietami. Nitro chwalił się, którą z dziewczyn "nadziałby na siekierę", a która mogłaby zagrać "słonia w 'Pustyni i w puszczy'". Film usunięto wraz z całym kanałem Nitro.

W marcu 2022 r. Nitrozyniak stwierdził, że gdyby jutra miało nie być, to "chciałby kogoś zgwałcić". Powód? "Nie idę siedzieć, a zawsze chciałem dowiedzieć się jak to jest". Wygląda więc na to, że Nitro nie zgwałcił jeszcze nikogo tylko dlatego, że boi się więzienia.

trwa ładowanie posta...

W trakcie działalności Nitrozyniaka w internecie skrytykowana bądź obrażona została prawdopodobnie każda grupa społeczna, oprócz białych heteroseksualnych mężczyzn. Odpowiadając więc na pytanie Nitra: dalej jesteś na liście negatywnych bohaterów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Ludzi tworzących ten artykuł można dodać do najgorszych top 10 też powinni dostać bana na pisanie xd
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Profesor,zgłoś
Straszny Clickbait i nie rozumienie humoru Twittera
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się