Nitrozyniak zaatakował Ralpha Kaminskiego i Oliwkę Brazil

Nitrozyniak kpi z molestowania. W tle koncert Ralpha Kaminskiego

Źródło zdjęć: © Instagram: ralphkaminski, Instagram: thenitrozyniak / Canva, Instagram: ralphkaminski, Instagram: thenitrozyniak
Weronika Paliczka,
28.08.2023 11:15

The Nitrozyniak udowodnił, że pojęcie konstruktywnej krytyki jest dla niego obce. Tym razem influencer w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował występ Ralpha Kaminskiego. Nie zapomniał też zakpić z molestowania seksualnego.

The Nitrozyniak już wielokrotnie udowadniał, że gdy chodzi o wypowiadanie negatywnych opinii na różnorodne tematy, nie ma sobie równych. Tym razem źródłem niezadowolenia Nitro był występ Ralpha Kaminskiego podczas Męskiego Grania.

We wpisie na X (Twitter) Sergiusz Górski stwierdził, że współcześni artyści wyglądają jak "skutki mefedronu" lub są zaburzeni umysłowo. W załączniku Nitro zamieścił fragment nagrania występu Ralpha Kaminskiego, który wykonywał kontrowersyjny utwór "Pies". W komentarzach zawrzało. Pojawiły się zarówno głosy broniące Ralpha i jego wizji artystycznej, ale też wyzywające go od najgorszych.

Swoją wypowiedzią Nitrozyniak udowodnił, że granica między krytyką a mową nienawiści nawet dla osób obytych z internetem jest cienka. Twórczość Ralpha Kaminskiego nie trafia do każdego, jednak określanie artysty "pedalskim rynsztokiem" nie ma nic wspólnego z konstruktywną, negatywną opinią. Za to wiele - z homofobią i ograniczonym myśleniem.

trwa ładowanie posta...

The Nitrozyniak zakpił z molestowania seksualnego

W odpowiedzi na komentarz, że Nitro hejtuje, bo nie zdążył kupić biletów na Męskie Granie, Sergiusz odpisał, że wolałby zostać zmolestowany przez Oliwkę Brazil, niż iść na koncert Ralpha Kaminskiego. Wypowiedź ta jest krzywdząca dla ofiar molestowania seksualnego, jak i dla sposobu pojmowania molestowania przez odbiorców Nitrozyniaka. Bezpośrednią ofiarą ataku Nitra stała się także Oliwka Brazil, która w jego wypowiedzi domyślnie przedstawiana jest jako ktoś zły, ale nie aż tak, jak twórczość Ralpha Kaminskiego.

trwa ładowanie posta...

W dalszej części dyskusji Nitro określił koncert Ralpha "pedalskim rynsztokiem". Ten sam Nitrozyniak w 2020 r. brał czynny udział w paradzie równości we Wrocławiu, dumnie nosząc tęczową maseczkę i flagę owiniętą wokół ramion.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 39
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 208
  • emoji smutek - liczba głosów: 21
  • emoji złość - liczba głosów: 31
  • emoji kupka - liczba głosów: 376
Maria J.,zgłoś
Ale hejter zblaznil się pisząc takie komentarze.Ralph Kaminski to artysta z dyplomem i wie jak tworzyć muzykę.Setki tysięcy fanów to potwierdza.Jest uwielbiany.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
hmmmm...,zgłoś
Co jest nie tak z gimbofujarami w Polsce? Nie dość, że się namnożyło ich jak robactwa, to i zachowują się jak robactwo - śmierdzą, włażą pod nogi i wszędzie swoje odchody zostawiają. Nie ma to coś detergentu, żeby to to skutecznie usunąć?
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
dziadek Jacek,zgłoś
Ralphowi chcę tylko przypomnieć, ze fryzura na Lennona z początków działalności Beatlesów, choć wtedy wywoływała orgazmy zachwytu, dziś mocno stęchlizną zalatuje. Nie musisz od razu sobie śluzem jej na baczność stawiać, jak nitroidole, ale bądź chociaż zrób skok do wieku XXI i w nim znajdź sobie uczesanie.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 171
Komentarze (171)
Powrót